تاریخ: 2017-01-18 شناسه خبر: 44377

بانجی جامپینگ سحر قریشی در سریال پیکسل + عکس

بانجی جامپینگ سحر قریشی

تصویربرداری سریال «پیکسل» با صحنه ای از بانجی جامپینگ سحر قریشی ضبط شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از خبرگزاری مهر، تصویربرداری سریال«پیسکل» به کارگردانی محمدحسین لطیفی درحالی ادامه دارد که به تازگی یکی از صحنه های آن با حضور سحر قریشی ضبط شد که باید از ارتفاعی بلند در جاده چالوس به پایین می پرید.

در این سکانس نرگس محمدی در کنار سحر قریشی بازی داشت و به گفته کارگردان، این سکانس یکی از صحنه های مهیج «پیکسل» به شمار می رود.
سحر قریشی
قریشی درباره این صحنه گفت: از تجربه جدید راضی هستم و امیدوارم این کار دیده شده و این جنس تولید باز هم تکرار شود. ضمن آن که کار با آقای لطیفی خیلی جذاب و دلپذیر است چون آنقدر با انرژی است که ما در طول روز گذر زمان را اصلا احساس نمی کنیم. البته من قرار بود در «ساخت ایران» با او همکاری کنم که قسمت نشد.

بانجی جامپینگ سحر قریشی در سریال پیکسل + عکس
وی فیلمنامه «پیکسل» را دیگر نقطه قوت سریال دانست و یادآور شد: در روزهای اول نمی دانستم حرف فیلمنامه چیست. راستش خیلی پیچیده بود اما به حامد عنقا اعتماد کردم، چون بسیار قلم زیبایی دارد. از طرفی یک اتفاق جدید با «پیکسل»در حال شکل گیری است و برای من بسیار جذاب بود که در کاری حضور داشته باشم که ممکن است کمتر برای هر بازیگری پیش بیاید. به همین دلیل به عنوان بازیگر، اولین کسی بودم که با این پروژه قرارداد بستم.

بانجی جامپینگ سحر قریشی«پیکسل» نخستین سریال تعاملی به حساب می آید که طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی آن بر عهده حامد عنقا است.

او ساختار روایی سریال را با شیوه ای متفاوت پایه ریزی کرده است تا مخاطب خودش بتواند در سرنوشت قهرمان داستان مشارکت داشته باشد.

این سریال قرار است در فضایی خارج از شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

مهراوه شریفی نیا، حمید گودرزی، کامبیز دیرباز، پوریا پورسرخ، برزو ارجمند، لیلا اوتادی، سحر قریشی، جواد یحیوی، نرگس محمدی، یاسمن معاوی، وحید شمسایی، امید حاجیلی و محمد حسین لطیفی بازیگران اصلی «پیکسل» هستند.

 
سریال پیکسل سحر قریشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *