تاریخ: 2015-07-22 شناسه خبر: 4528

سه شکست برای تیم‌های پینگ‌پنگ ایران در دور نخست

پینگ‌پنگ ایران

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  در رده سنی جوانان دختر تیم ایران که با سنگاپور و کره‌جنوبی همگروه است، در اولین بازی خود از ساعت 9 صبح به وقت محلی مقابل کره‌جنوبی به میدان رفت که با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد. در این دیدار برای تیم ایران صبا صفری، فاطمه جمالی‌فر و شقایق حسین‌زاده بازی کردند. پینگ‌پنگ‌بازان دختر ایرانی در دومین بازی خود از ساعت 18 به وقت محلی مقابل سنگاپور به میدان می‌روند.

همچنین تیم نوجوانان دختر کشورمان با ترکیب مهشید اشتری، مریم فرعی و فاطمه مختار رضایی در نخستین بازی خود مقابل تیم چین به میدان رفت که این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم چین خاتمه یافت. تیم نوجوانان دختر ایران در دومین بازی خود در گروه باید به مصاف تیم سنگاپور برود. این بازی از ساعت 18 به وقت محلی آغاز می شود.

در بخش پسران تیم نوجوانان ایران در نخستین بازی خود با تیم چین‌تایپه دیدار کرد که این بازی هم با نتیجه 3 بر صفر به سود حریف به پایان رسید. تیم نوجوانان ایران با ترکیب امین احمدیان، علیرضا رهنما و حمید شمس مقابل چین‌تایپه حاضر شد.

پسران پینگ‌پنگ‌باز ایرانی در دومین بازی خود در مرحله گروهی از ساعت 20 امشب به وقت محلی مقابل تیم تایلند به میدان می‌روند.

همچنین تیم جوانان پسر ایران که با تیم‌های هنگ‌کنگ و تایلند همگروه شده است، از ساعت 16 به وقت محلی در اولین بازی خود با تیم هنگ‌کنگ دیدار می‌کند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.