تاریخ: 2017-03-11 شناسه خبر: 46238

وحشت دختر ۱۹ ساله از نشان دادن چهره بدون آرایش خود +عکس

چهره بدون آرایش

دختر ۱۹ ساله به دلیل ابتلا به یک بیماری نادر پوستی، به مدت ۷ سال بود که از نشان دادن چهره واقعی اش به خانواده و دیگر مردم به شدت وحشت داشت، او برای این کارش دلایل خود را داشت و شاید اصلی ترین دلیلش ترس از به سخره گرفتن چهره ی اش از سوی اطرافیان بوده باشد.

به گزارش سایت ورزش بانوان، این دختر که نامش ماریاست، بعد از ۷ سال بر ترس خود غلبه کرده و با حضور در برنامه زنده، بزرگترین راز زندگی اش را به همگان فاش کرد! او با قرار گیری در مقابل دوربین زنده ، آرایش صورت خود را پاک کرده و چهره واقعی خود را یا همان چهره بدون آرایش که به خاطر ابتلا به بیماری ویتیلیگو (۱) دچار دگرگونی زیادی شده است
را به مردم نشان داد، هدف او از این کار کمک به افرادی است که به خاطر ترس از این بیماری زندگی خود را نابود کرده اند، بود.

۱ (۳)
ماریا اولین بار که نقطه سفیدی در انگشت دستش دید هنوز ۱۱ سال بیشتر نداشت. و در آن زمان آن نقطه آنقدر اهمیت نداشت. آن نقطه سفید را به مادرش نشان داد او هم گفت علامتش به زودی از بین می رود. اما چند ماه بعد تمام سطح بدن ماریا نقطه های سفید شروع در آمدن کردند.
در نهایت دانستن اینکه چه بیماری دارم خیالم را راحت کرد. اما دانستن حقیقت باعث شد از درون به شدت ناراحت شده غصه بخورم.

با شروع دوران بلوغ نصف صورت ماریا به دو رنگ متفاوت تقسیم شده بود او مجبور بود ساعتها جلوی آینه بنشیند تا قسمت سفید را به وسیله لوازم آرایش بپوشاند.
هیچکس را در آغوش نمیگرفتم و به هیچ وجه اجازه نمیدادم کسی به صورتم دست بزند. وقتی بیرون از خانه بودم بارها صورتم را در آینه چک میکردم نکند آرایشم پاک شده و نقطه سفید نمایان شود. و مردم رازم را کشف کنند.

۱ (۱)
با شروع دانشگاه زندگی دختر جوان دستخوش تغییر شد. به مکان جدید رفتن و با انسانهای تحصیلکرده روبه رو شدن تا اندازه ای خیال ماریا را راحت کرد. او در نهایت رازش را با دوستان دانشگاهیش درمیان گذاشت و عکس العمل ها خوب بود. او چهره بدون آرایش خود را برای دوستانش نمایان ساخت. دوستانش ماریا را درک کرده به او احترام گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *