تاریخ: 2015-07-23 شناسه خبر: 4626

نگفتم به اندازه استقلال به قلعه نویی پول می دهم

نگفتم به اندازه استقلال به قلعه نویی پول می دهم

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بهشتی بلافاصله پس از دریافت این پست تصمیم گرفت یک مربی نامدار را روی نیمکت تیم خود بنشاند، به این دلیل با علی دایی، سرمربی سابق پرسپولیسی‌ها در دو مرحله مذاکره کرد اما با دایی به نتیجه نرسید. بهشتی بعد از دایی سراغ امیر قلعه نویی رفت و در نهایت با سرمربی سابق استقلال به تفاهم رسید تا هدایت ملوان را در لیگ پانزدهم به او بسپارد. پس از توافقات صورت گرفته قرار شد قلعه نویی ظهر سه‌شنبه در انزلی حضور یابد؛ اما با وجود استقبال 2 هزار هوادار ملوان قلعه نویی به انزلی نرفت. سرمربی سابق استقلال که با تیم‌های استقلال و سپاهان تجربه قهرمانی در لیگ برتر را دارد سرانجام دیروز وارد انزلی شد و تمرینات تیم جدیدش را تماشا کرد. به این بهانه خبرنگار «ایران» با داریوش بهشتی، مالک و مدیرعامل باشگاه ملوان گفت‌و‌گویی انجام داد که در پی می آید.
ë قرار شد قلعه نویی روزهای دوشنبه  یا سه‌شنبه به انزلی بیاید اما این گونه نشد، دلیل غیبت او چه بود؟
متأسفانه در چند روز گذشته برخی‌ها جوسازی کردند و مانعی بر سر راه ما قرار دادند که خوشبختانه مشکلات برطرف شد و سرانجام قلعه نویی به انزلی آمد. تمام تلاش مان این است که در لیگ پانزدهم با حضور این مربی به نتایج مطلوبی دست یابیم. او می‌تواند به حضور ملوان در جایگاهی که شایسته‌اش است، کمک کند.
ë اما قلعه نویی با وجود داشتن بازیکنان خوب به همراه استقلال در لیگ چهاردهم ناکام بود و در فصل گذشته کارنامه بدی داشت.
قرار نیست قلعه نویی بیاید و تیم را قهرمان کند، بلکه هدف این است تا یک تیم قدرتمند را راهی مسابقات لیگ برتر کند. هدف اصلی ما در وهله اول بقا در لیگ برتر است و پس از آن هم می‌توانیم به حضور ملوان در میانه‌های جدول امیدوار باشیم.
ë برای رسیدن به این موضوع ابزارهایی نیاز است، فکر می‌کنید این ابزارها در ملوان وجود دارد؟
یکی از اصلی‌ترین ابزارها، حضور بازیکنان نامدار است که خوشبختانه ملوان بازیکنانی همچون آرش افشین، جلال رافخایی، حسین ماهینی، مازیار زارع و پژمان نوری و بازیکنان جوان دیگری در اختیار دارد که خود قلعه نویی هم از حضور این بازیکنان در ملوان ابراز رضایت کرد.
ë شما در مصاحبه ای گفتید که حاضرید به اندازه استقلال به قلعه‌نویی پول بدهید، مبلغ قرارداد سال گذشته قلعه نویی با استقلال بالای یک میلیارد تومان بود، یعنی شما هم با این مبلغ قلعه نویی را به ملوان آورده‌اید؟
منظورم این نبود که با این مبلغ با قلعه نویی قرارداد خواهیم بست، من معتقدم روی مربی بزرگی همچون قلعه نویی نمی‌توان قیمت گذاشت، البته نظرم در خصوص دایی هم همین بود. وقتی می‌بینید که 20 هزار تماشاگر به عشق ملوان به استادیوم می‌آیند و شادمانی می‌کنند، موضوع مالی اهمیت زیادی نخواهد داشت./روزنامه ایران

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.