تاریخ: 2015-07-23 شناسه خبر: 4646

مربی تیم هندبال بانوان شهرداری سنندج بعنوان مربی برتر كشورانتخاب شد

 هندبال بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  جشن بزرگ فدراسیون هندبال امروز عصر با حضور مسئولین وزارت ورزش و وزاری ورزش، جمعی از سران کشور، روسای فدراسیون ها، بازیکنان تیم ملی آقایان و بانوان در 3 رده سنی، تعدادی از هنرمندان پیشکسوت، اصحاب رسانه، پیشکسوتان این رشته ورزشی و مسئولین و کادر فدراسیون هندبال در محل آکادمی ملی المپیک در تهران برگزار خواهدشد.

در این مراسم از حامیان بزرگ هندبال کشور نظیر شرکت خودرو سازی کرمان موتور حامی تیم های ملی، گروه مالی گردشگری حامی لیگ برتر هندبال کشور و موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج حامی مسابقات جام نهاد ریاست جمهوری رونمایی شود.

در ادامه این جشن بزرگ از نشمین شافعیان مربی تیم هندبال بانوان شهرداری سنندج که از سوی فدراسیون به عنوان مربی برتر لیگ برتر هندبال بانوان کشور انتخاب شده بود تجلیل خواهد شود.

نشمین شافیعیان بعنوان سر مربی توانست دو سال متوالی با تیم هندیال بانوان شهرداری سنندج مقام نایب قهرمانی لیگ برتر را کسب نماید.

 همچنین قرار است قرعه کشی مسابقات لیگ برتر، تقدیر از بهترین هیئت ها و باشگاهها، تقدیر از بازیکنان، داوران و مربیان برتر و همچنین معرفی یکی از بازیکنان نخبه هندبال کشور به عنوان پدیده هندبال در این مراسم انجام شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.