تاریخ: 2015-07-24 شناسه خبر: 4789

وقتی تیم های فوتبال بازیکنان یکدیگر را بر می زنند!

فوتبالبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ به نظر می رسد تیم شهرداری بم شرایط خوبی را در آستانه لیگ برتر فوتبال ندارد. این تیم مریم رحیمی، بهترین بازیکنش را در اختیار نخواهد داشت و با دو بازیکن مصدوم به فکر جذب بازیکنان جدیدی است.

شاید همین امر نیز سبب شده تا مریم ایراندوست، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی انتقاد کرده و بگوید: شهرداری بم با مبالغ نجومی سعی در جذب بازیکنانم دارد.

وی همچنین از سارا قمی و اقبال نام می برد که بازیکنان خوبی هستند و شهرداری بم سعی در خرید آنها دارد.

به هر روی مرضیه جعفری، سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم نظر دیگری دارد و به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: قبل از اینکه ما درباره جذب بازیکنانش صحبت کنیم بازیکنانشان برای شرکت در تیم ما علاقمند بودند و یکی از بازیکنانش که نمی خواهم اسمش را ببرم گفت می خواهد برای بم بازی کند. با بازیکن دیگرشان هم برای بازی در تیمم صحبت کردم، اما از آنها خواستم قبل از آمدن در تیم شهرداری بم از باشگاهشان رضایت نامه بگیرند.

وی در ادامه افزود: من و خانم ایراندوست حرفه ای هستیم و در لیگ برتر بازی می کنیم بنابراین باید حرفه ای کار کنیم. بازیکنی که برای بازی در تیمی تمایل دارد می تواند در آن تیم بازی کند و نباید از اینکه در تیم دیگری بازی کند ناراحت شویم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم در خصوص صحبت های مریم ایراندوست که شهرداری بم با پیشنهاد مبالغ نجومی به شاگردانش سعی در جذب آنها دارد، اظهار داشت: من به بازیکنان وی پیشنهاد مبلغی در حد معمول داده ام، چون پول باشگاه آنقدر زیاد نیست که بخواهد پیشنهاد رقم های نجومی بدهد. سرمایه ای که باشگاه برای بانوان در نظر گرفته است 200 یا 300 میلیون تومان است حالا با این مبلغ می توان پیشنهاد رقم نجومی داد؟ بازیکنان نیز براساس تمایل خودشان و بررسی شرایط قبول می کنند که قبول کنند یا در باشگاه خودشان بمانند.

وی همچنین گفت: اتفاقا باشگاه ملوان به بازیکنانم پیشنهاد رقم های نجومی داده است. به یکی از بازیکنانم پیشنهاد مبلغ 27 میلیونی شده است. به بازیکنان دیگرم هم رقم های خوبی را پیشنهاد داده بودند.

جعفری درخصوص رفتن مریم رحیمی از باشگاه شهرداری بم و خداحافظی از فوتبال گفت: رحیمی قصد دارد به خارج از کشور سفر کرده و فوتبال را کنار بگذارد. چهار پنج بازیکن تیم را نداشته و دو بازیکن هم مصدوم هستند. به همین جهت از بازیکنان بومی استفاده کرده و تیمی جوان و بومی را برای لیگ امسال آماده می کنیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.