تاریخ: 2017-05-01 شناسه خبر: 48358

میترا شعبانیان در گفتگو با سایت ورزش بانوان؛

یادمان نمی‌رود با حضور و پیگیری میرسپاسی اتفاقات خوبی در والیبال بانوان افتاد

یادمان نمی‌رود با حضور و پیگیری میرسپاسی اتفاقات خوبی در والیبال بانوان افتاد

اگر منصفانه نگاه کنیم وقتی میرسپاسی در سمت نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال قرار گرفت اتفاقات خوبی در والیبال بانوان افتاد و ما یادمان نمی‌رود که همه این مسائل با حضور و پیگیری ایشان محقق شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات والیبال جام باشگاه‌های آسیا ۴ خرداد به میزبانی قزاقستان برگزار خواهد شد و تیم والیبال بانوان بانک سرمایه به عنوان قهرمان لیگ برتر والیبال ایران به این مسابقات اعزام می‌شود. میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه که مقدمات حضور تیمش در بازی‌های جام باشگاه‎های آسیا را فراهم می‌کند به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: از اول اردیبهشت صبح و بعد از ظهر فشرده تمرین می‌کنیم، شرایط خوبی داریم و بازیکنان جدید به خدمت گرفته‌ایم. از اصفهان فرانک بابلیان ، از دانشگاه آزاد سودابه باقرپور و مهسا کدخدا ، مائده برهانی و زینب گیوه نیز به محض بازگشت از بلغارستان در ترکیب تیم حاضر شدند.

وی در خصوص حضور لژیونرهای والیبال ایران در ترکیب تیمش خاطر نشان کرد: به حدی زینب گیوه و مائده برهانی منضبط و مقرراتی هستند که حد و حساب ندارد. آنها با انگیزه تمرین می‌کنند. زینب گیوه تمایل داشت پاسور باشد اما الآن دریافت کار می‌کند. بعد از بازگشت از بلغارستان بدنسازی هر دوی آنها فوق العاده است. تغییر در آمادگی بالای بدنی در هر دو به چشم می‌خورد و بدنشان روی فرم است. مشخص است از هر نظر حرفه‌ای تمرین کرده‌اند.

او با اشاره به اینکه با تیم ملی به جام باشگاه‌ها نمی‌رود، بیان کرد: چرا که چند تن از ملی‌پوشان را در ترکیب تیم نداریم از طرفی تعدادی از بازیکنان ثابت تیم اصلا ملی نیستند یا مثل نیلوفر ابراهیمی چند وقتی است که با بازی ملی خداحافظی کرده‌اند.

سرمربی بانک سرمایه در ادامه افزود: همگروهی با تایلند، چین تایپه و قزاقستان که گروه بسیار سختی است، کار ما را سخت‌تر می‌کند. چین تایپه جزو تیم‌هایی هست که همیشه در برابرش مشکل داشتیم، قزاقستان هم میزبان است و شرایط میزبانی دارد؛ با این حال تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم و امیدوار به کسب نتیجه خوب هستیم. با اینکه تقریبا شناختی از رقبا نداریم و نمی‌دانیم با چه ترکیبی به این مسابقات می‌آیند.

وی در خصوص استعفای میرسپاسی نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال بیان کرد: اگر منصفانه نگاه کنیم خانم میرسپاسی وقتی آمد تغییراتی اساسی در والیبال بانوان بوجود آورد؛ سفرهای برون مرزی تیم ملی والیبال بانوان بعد از روی کار آمدن ایشان برنامه ریزی شد. امکانات رفاهی و رسیدگی به بازیکنان همچنین کمپ اختصاصی که برای آنها در نظر گرفته شد همه در دوره ایشان اتفاق افتاد. مربی خارجی برای والیبال بانوان که انگیزه مضاعفی را میان بازیکنان ایجاد کرده و حس کردند حمایت می‌شوند. به طور کل وضعیت تیم ملی بسیار بهتر از قبل شده بود. ما یادمان نمی‌رود که همه این مسائل با حضور و پیگیری خانم میرسپاسی محقق شد.

شعبانیان در پایان گفت: البته قطعا بعد از رفتن ایشان و پایان مهلت قرارداد مایدا چیچیچ فدراسیون والیبال برنامه‌ای دارد تا نتیجه خوب بگیرد. فداسیون تا به حال کم هزینه نکرده مطمئنا بعد از این هم تیم ملی والیبال بانوان را رها نخواهد کرد، چرا که آقای داورزنی در جشن قهرمانی بانک سرمایه یادآور شد هر امکاناتی که در اختیار آقایان قرار گیرد، قطعا به بانوان هم تعلق می‌گیرد.

 

زهره میرسپاسی از نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال استعفا کرد ( اینجا )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.