تاریخ: 2017-05-03 شناسه خبر: 48525

افشین فرزام: اتفاقات خوبی برای روئینگ بانوان رخ می‌دهد

افشین فرزام: اتفاقات خوبی برای روئینگ بانوان رخ م می‌دهد

سرمربی تیم قایقرانی روئینگ بانوان ایران گفت: قایقرانان ما شرایط خوبی دارند و فکر می کنم آینده خوبی برای روئینگ ایران رخ می دهد.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا، افشین فرزام در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تمرینات تیم‌ ‌ملی روئینگ بانوان ایران گفت‌:  از ۱۴ فروردین ما تمریناتمان را در سال جدید آغاز کردیم و به تازگی هم اولین اردوی ما به پایان رسید. اردوی خوبی بود که بعد از یک هفته استراحت قایقرانان، بار دیگر از سر گرفته می شود.

فرزام درباره نفرات حاضر در اردو گفت‌: مهسا جاور، نازنین ملایی، نازنین رحمانی و پریسا احمدی چهار قایقرانی هستند که در اردوهای تیم‌ ‌ملی حاضر هستند. این نفرات بسیار جوان هستند و می‌توانند  آینده را برای ما تضمین کنند.

سرمربی تیم قایقرانی روئینگ بانوان ایران درباره مسابقه های پیش روی تیم‌ ‌ملی گفت‌:  امسال رقابت‌های قهرمانی آسیا را در شهریور پیش رو داریم و اگر این امکان فراهم شود که به قهرمانی جهان هم برویم خیلی خوب است. همه چیز بستگی به شرایط دارد. حضور در قهرمانی جهان تمرین خوبی برای بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی است.

او درباره شرایط تیم‌ ‌ملی نیز گفت‌: با توجه به  فصلی که در آن قرار داریم قایقرانان ما شرایط خوبی دارند. فکر می کنم در آینده‌ای نزدیک اتفاق های خوبی برای روئینگ ایران رخ می‌دهد. امیدوارم اراده لازم وجود داشته باشد تا بازی‌های آسیایی روند خوبی را ادامه‌  بدهیم.

فرزام با بیان این که مسئولان باید بیشتر به قایقرانی توجه کنند، گفت‌: امیدوارم مسئولان سایه حمایت خود را از سر قایقرانی برندارند. در سالهای گذشته حمایتهای خوبی بود و اگر ادامه پیدا کند می‌توانیم امیدوار باشیم که نتایج ماندگاری در روئینگ بانوان رقم بخورد. نباید اتفاقی رخ بدهد که این قایقرانان از تمرین زده بشوند. همه آن ها زیر ۲۳ سال هستند  و اگر بستر فراهم شود می توانند افتخار آفرینی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *