تاریخ: 2017-05-08 شناسه خبر: 48779

نتایج هفته چهارم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا؛ هفته گل به خودی‌ها

نتایج هفته چهارم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا؛ هفته گل به خودی‌ها

هفته چهارم سوپرلیگ فوتبال زنان آمریکا یکی از به یاد ماندنی‌ترین هفته‌های لیگ این فصل بود جایی که سه گل به خودی در سه بازی مختلف رقم خورد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ لیگ فوتبال زنان آمریکا ( NWSL ) موسوم به سوپرلیگ زنان چهارمین هفته خود را پشت سر می‌گذارد. نتایج هفته چهارم سوپر لیگ فوتبال زنان آمریکا که به نوعی هفته گل به خودی‌ها نام دارد را در اینجا مرور می‌کنیم:

واشنگتن اسپریت ۴ اسکای بلو ۳

پرگل‌ترین بازی این هفته همین دیدار بود و هر اتفاقی که فکرش را بکنید افتاد، یک گل به خودی، ضربه پنالتی، دو کارت زرد و…

فرانسسکا اردگا در این دیدار با دو گل و یک پاس گل برای واشنگتن اسپریت امتیازآورترین بازیکن بازی نامیده شد. از طرفی سارا کیلیون نیز دو بار برای اسکای بلو گلزنی کرد. استفانی کینز دروازه‌بان اسپریت نیز ۶ سیو موفق داشت.

پورتلند تورنز ۲ سیاتل رین ۲

دومین گل به خودی در تقابل دو تیم پورتلند و سیاتل رقم خورد جایی که جس فیش لاک بازیکن ۳۰ ساله سیاتل رین گل به دروازه خودی زد. آنهم در شرایطی که دقیقه اول بازی تیمش را صاحب گل کرده بود. این تساوی کار را برای پورتلندی‌ها به مراتب سخت کرد.

کانزاس سیتی ۱ اورلاندو پراید ۱

بالاخره مارتای برزیلی که با قراردادی بی سابقه به اورلاندو پراید پیوسته بود خودی نشان داد. او در دقیقه ۷۳ دروازه کانزاسی‌ها را گشود اما اریکا تیمراک هافبک کانزاس سیتی دقیقه ۸۴ کار را به تساوی کشاند.

کارولینای شمالی ۱ بوستون برکرز ۰

مهم‌ترین بازی این هفته، اینجا رقم خورد، جایی که تیم‌های اول و دوم جدول رده‌بندی به مصاف یکدیگر رفتند. کارولینای شمالی با این برد مجددا رکورد شکنی کرد و به اولین تیم در تاریخ لیگ‌های فوتبال زنان آمریکا تبدیل شد که هر چهار بازی اول خود را با برد پشت سر می‌گذارد. جسیکا مک دونالد دقیقه ۳۷ این اتفاق تاریخی را برای کارولینای شمالی رقم زد.

شیکاگو رد استارز ۲ هیوستون دش ۰

بالاخره نوبت به معرفی گل به خودی سوم این هفته موسوم به هفته ” گل به خودی‌ها ” رسید. سارا هاگن که این فصل از اورلاندو پراید به هیوستون دش منتقل شده بود، دقیقه ۴۴ توپ را وارد دروازه تیم خودش کرد.

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال زنان آمریکا در پایان هفته چهارم رقابت‌ها:

رتبه نام تیم تعداد بازی برد باخت مساوی امتیاز
۱ کارولینای شمالی ۴ ۴ ۰ ۰ ۱۲
۲ بوستون برکرز ۴ ۲ ۱ ۱ ۷
۳ پورتلند تورنز ۴ ۲ ۲ ۰ ۶
۴ هیوستون دش ۴ ۲ ۲ ۰ ۶
۵ سیتل رین ۴ ۲ ۲ ۰ ۶
۶ اسکای بلو ۴ ۱ ۱ ۲ ۵
۷ شیکاگو رد استارز ۴ ۱ ۲ ۱ ۴
۸ کانزاس سیتی ۴ ۱ ۲ ۱ ۴
۹ واشنگتن اسپریت ۴ ۱ ۲ ۱ ۴
۱۰ اورلاندو پراید ۴ ۰ ۲ ۲ ۲

 

نتایج هفته سوم (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *