تاریخ: 2017-05-08 شناسه خبر: 48788

امینه کشیری پیش از حضور در مسابقات کشورهای اسلامی

امینه کشیری پرتاب چکش بانوان پیش از حضور در مسابقات کشورهای اسلامی

امینه کشیری اعلام کرده به عنوان یکی از دختران کاروان ایران در مسابقات کشورهای اسلامی تلاش می‌کند تا حضورش را در تیم ملی دوومیدان برای همیشه تضمین کند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ امینه کشیری رکورددار پرتاب چکش بانوان ایران در لیست نفرات اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی قرار گرفته است. او با ثبت رکورد ۵۲٫۴۵ متر در مسابقات دوومیدانی لیگ طلایی بانوان رکورد پرتاب چکش که در اختیار خودش بود، را شکست. او در مسابقات قهرمانان جوانان قطر نیز نشان برنز را برای ایران به ارمغان آورد. به گفته پریسا بهزادی نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی امینه کشیری ۱۹ ساله مطمئنا از بخت‌های اصلی کسب مدال در این رقابت‌ها به شمار می‌آید وپدیده این روزهای دوومیدانی کشور است.

کشیری در این خصوص می‌گوید: من جزو آخرین نفراتی بودم که در لیست اعزامی‌ها قرار گرفتم. از همان زمانی که لیست اعلام شد و به من گفتند اگر رکورد خوبی بزنم جزو نفرات هستم انگیزه‌ام چند برابر شد. تلاش کردم که حتما این اتفاق بیفتد. در نهایت هم این موضوع عملی شد و از این اتفاق بسیار خوشحالم.

بانوی ورزشکار اهل کردکوی استان گلستان در ادامه خاطر نشان کرد: نسبت به افرادی که در تیم ملی هستند تجربه کمتری دارم و شاید جزو معدود رقابت‌های مهمی است که به آن اعزام می‌شوم اما با این حال مطمئن هستم که می‌توانم موفق باشم و نتیجه خوبی را برای ایران بگیرم.

رکورددار پرتاب چکش بانوان ایران در پایان گفت: به عنوان یکی از دختران کاروان ایران تلاش می‌کنم با نتیجه‌ای که می‌گیرم باعث افتخار همه باشم و اینکه حضورم در تیم ملی دوومیدانی را برای همیشه تضمین کنم.

برای امینه کشیری بانوی جوان و خوش آتیه ورزش کشورمان و دیگر ورزشکاران دوومیدانی ایران آرزوی موفقیت و سربلندی در مسابقات کشورهای اسلامی را داریم.

 

امینه کشیری رکورد پرتاب چکش بانوان را شکست (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *