تاریخ: 2017-05-13 شناسه خبر: 49030

افشین فرزام: آماده هرگونه تعامل سازنده هستم

افشین فرزام: آماده هرگونه تعامل سازنده هستم

سرمربی تیم دختران رویینگ ایران گفت: به هیچ وجه بحث ورزشکارسالاری در تیم ملی رویینگ دختران معنا ندارد.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا، افشین فرزام، سرمربی تیم رویینگ دختران ایران بعد از بازگشت به اردوی تیم‌ ‌ملی درباره اتفاق‌های افتاده اظهار کرد: ابتدا باید تاکید کنم به هیچ عنوان بحث ورزشکار سالاری برای تیمی که در سال‌های گذشته افتخارهای زیادی برای قایقرانی ایران کسب کرده‌ است وجود ندارد. ورزشکاران من لحظه‌ای از فکر کردن به هدف خود که کسب بهترین مدال در بازی‌های آسیایی است دور نمی‌شوند.

او ادامه‌ داد: حتی با وجود حواشی فراوانی که به خاطر تغییر روال حرکتی آنان ایجاد شده کماکان مقاوت می‌کنند و کارشان را ادامه‌ می‌دهند تا به هدف‌شان نزدیک و نزدیک‌تر شوند. آنها آموختند یک برنامه تمرین را درک کنند و هدف آن را مشخص و با تمام وجود اجرا کنند. تمام فکر و ذکر این ورزشکاران رسیدن به هدفی است که سال‌های برایش تلاش کردند و می‌خواهند به آن برسند.

سرمربی تیم روینگ دختران ایران همچنین تاکید کرد: تغییر در برنامه‌های تمرینشان باعث مشکل فیزیکی و روحی برای ملی‌پوشان می‌شود و امکان تغییر شرایط بسیار دشوار خواهد بود. برای حل مشکل حتی پیشنهاد خروج از مربیگری را دادم تا تداخلی در برنامه‌ها ایجاد نشود و همچنان به خاطر حفظ تیم که بحث منافع ملی در آن نهفته است حاضر به انجام هرگونه تعامل واقعی بدون در نظر گرفتن منافع شخصی هستم.

فرزام همچنین گفت‌: تغییر سیستم تمرینی بچه‌ها نیازمند حرکت کاملا هوشمندانه و برنامه‌ریزی شده است چون این نفرات به سطح حرفه‌ای رسیدند و باید خیلی حرفه‌ای کارشان را ادامه بدهند. با این حال معتقدم نمی‌توان از خواسته‌های منطقی و به حق ورزشکاران که با حفظ هویت فرهنگی در میادین بین‌المللی باعث سرافرازی نام ایران شدند عبور کرد. به‌ هر حال ما از آنها انتظار داریم و باید انتظارهای‌شان را نیز برآورده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *