تاریخ: 2017-05-14 شناسه خبر: 49123

هفته بیست و نهم لیگ فوتبال زنان اسپانیا؛

فوتبال زنان اتلتیکو مادرید و بارسلونا؛ جدال مدعیان به تساوی انجامید

فوتبال زنان بارسلونا و اتلتیکو مادرید

در هفته بیست و نهم دیدار حساس دو تیم صدرنشین بارسلونا و اتلتیکو مادرید که در ورزشگاه مینی استادی برگزار شد، برنده‌ای نداشت و در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در هفته‌های پایانی لیگ فوتبال زنان اسپانیا تعقیب و گریز صدر جدول بین دو تیم بارسلونا و اتلتیکو مادرید همچنان در جریان است و هر کدام به دنبال لغزش دیگری می‌باشد. در هفته بیست و نهم دیدار حساس دو تیم صدرنشین بارسلونا و اتلتیکو مادرید که در ورزشگاه مینی استادی برگزار شد، برنده‌ای نداشت و در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در ابتدا سونیا برمودز از نقطه پنالتی اتلتیکو را به گل رساند. اما ۱۰ دقیقه بعد جنیفر هرموسو شماره ۱۰ و معروف به مسی تیم زنان بارسلونا کار را به تساوی کشاند. او در این دیدار نقش مهاجم مشکل گشای تیمش را به خوبی بازی کرد.

فوتبال زنان بارسلونا و اتلتیکو مادرید

بارسلونا حریفی با کارنامه درخشان، از سال ۲۰۱۱ ، ۶ قهرمانی و ۱ نایب قهرمانی در کارنامه داشته در صورتی که اتلتیکو مادرید تا به حال قهرمان سوپر لیگ اسپانیا نبوده و به ۲ نایب قهرمانی بسنده کرده است.

فوتبال زنان بارسلونا و اتلتیکو مادرید

فصل گذشته بارسلونا ۲ تساوی و یک شکست در مقابل اتلتیکو داشته و این فصل هنوز بردی مقابل اتلتیکو تجربه نکرده است. در آخرین تقابل این دو تیم اتلتیکو ۲ – ۱ موفق به شکست بارسلونا شده بود. اما طلسم نشکست و بارسلونا باز هم نتوانست اتلتیکو مادرید را شکست دهد.

فوتبال زنان بارسلونا و اتلتیکو مادرید

به این ترتیب اتلتیکو با ۷۵ امتیاز و به لطف تفاضل گل صدر جدول سوپر لیگ زنان اسپانیا را در اختیار دارد. هفته آینده در چارچوب هفته ۳۰اُم رقابت‌ها به مصاف رئال سوسیداد خواهد رفت جایی که به احتمال بسیار زیاد پیروز میدان خواهد بود. این در حالی است که بارسلونا رودرروی لوانته قرار خواهد گرفت. با این تساوی هفته‌های پایانی برای دو تیم صدرنشین بسیار حساس و نفسگیر  پیگیری خواهد شد تا قهرمان فصل ۲۰۱۷_۲۰۱۶ رقابت‌های لیگ فوتبال زنان اسپانیا مشخص شود.

جدول رده بندی لیگ فوتبال زنان اسپانیا در پایان هفته بیست و نهم رقابت‌ها:

رتبه نام تیم تعداد بازی برد مساوی باخت تفاضل گل امتیاز
۱ اتلتیکو مادرید ۲۹ ۲۳ ۶ ۰ +۷۴ ۷۵
۲ بارسلونا ۲۹ ۲۴ ۳ ۲ +۸۶ ۷۵
۳ والنسیا ۲۹ ۱۸ ۸ ۲ +۵۱ ۶۲
۴ لوانته ۲۹ ۱۷ ۳ ۸ ۵۴
۵ اتلتیک ۲۹ ۱۵ ۴ ۹ +۱۸ ۴۹
۶ تنریف ۲۹ ۱۲ ۷ ۹ +۱۰ ۴۳
۷ رئال سوسیداد ۲۹ ۱۲ ۶ ۱۰ +۱۵ ۴۲
۸ رایو وایکانو ۲۹ ۱۳ ۱ ۱۴ −۷ ۴۰
۹ سانتا ترسا ۲۹ ۹ ۶ ۱۳ −۱۷ ۳۳
۱۰ رئال بتیس ۲۹ ۹ ۴ ۱۶ −۱۷ ۳۱
۱۱ هوئلوا ۲۹ ۷ ۸ ۱۳ −۱۳ ۲۹
۱۲ ساراگوسا ۲۹ ۷ ۸ ۱۳ −۳۴ ۲۹
۱۳ اسپانیول ۲۹ ۵ ۷ ۱۷ −۳۰ ۲۲
۱۴ اوایارتزوم ۲۹ ۴ ۶ ۱۸ −۴۳ ۱۸
۱۵ آلباسته ۲۹ ۴ ۵ ۱۹ −۳۸ ۱۷
۱۶ تاسوئنس ۲۹ ۳ ۶ ۱۹ −۶۰ ۱۵

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *