تاریخ: 2017-05-15 شناسه خبر: 49218

الهه منصوریان ووشوکار افتخار آفرین ایرانی؛

بانوی لژیونر ایرانی در لیگ حرفه‌ای ووشوی چین شکست خورد

الهه منصوریان بانوی لژیونر ایرانی در لیگ حرفه‌ای ووشوی چین شکست خورد

الهه منصوريان در مسابقه ليگ حرفه‌اي ووشو چين مقابل جان شين تين قهرمان جهان در ٢٠١١ و جام جهانی ٢٠١٢ با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ الهه منصوریان که عناوین مختلف جهانی و آسیایی را در کارنامه دارند پس از مذاکره با باشگاه چینی و پس از موافقت فدراسیون ووشوی ایران، به عضویت تیم چانگ چون چین در آمده بود. او در هاندان با جان شین تین قهرمان جهان در سال ٢٠١١ ترکیه در وزن ۶٠ کیلو گرم مسابقه داد که در یک مبارزه نزدیک با نتیجه دو بر یک بازی را به حریف خود واگذار کرد. بانوی لژیونر ووشوی ایران در حالی به مصاف نماینده وزن ۶۰ کیگرم ترکیه‌ای رفت که در دسته ۵۲ کیلوگرم رقابت می‌کرده است و حالا در دو وزن بالاتر به روی تاتامی رفت. البته منصوریان بعد از آسیب دیدگی هم تیمی‌اش به جای او مسابقه داد و همگی می‌دانیم که در مسابقات حرفه‌ای اینگونه رقابت‌ها بسیار سخت و روی نتیجه تاثیرگذار.

ووشوکار بانوی ایران روز گذشته در یک مسابقه تماشایی در لیگ حرفه‌ای ووشو چین مقابل جان شین تین قهرمان جهان در ٢٠١١ و جام جهانی در ٢٠١٢ در راند اول شکست خورد و در راند دوم پیروز شد و در نهایت در راند سوم با اختلاف یک امتیاز بازی را واگذار کرد و جان شین تین بهترین بازیکن هفته شناخته شد.

 

خواهران مشهور منصوریان لژیونرهای ووشوی ایران شدند

یک پاسخ به “بانوی لژیونر ایرانی در لیگ حرفه‌ای ووشوی چین شکست خورد”

  1. هومن گفت:

    زنده باد بزرگ بانوی ورزش ایران
    دوستت داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *