تاریخ: 2015-07-25 شناسه خبر: 4943

ورزشکاران دهلرانی پارسال 54 مقام کشوری کسب کردند

ورزشکاران دهلرانی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رضا اسدی فر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از این تعداد 13 نفر مقام اول، 17 نفر دوم و 24 نفر مقام سوم در رشته های ورزشی کاراته آقایان و بانوان، ووشو، کونگ فو، فوتبال و فوتسال کسب کرده اند.

وی همچنین کسب مقام نائب قهرمانی مسابقات فوتسال نوجوانان کشور توسط تیم شرهانی دهلران را از دیگر افتخارات ورزشکاران این شهرستان در سال گذشته دانست و افزود: چهار مورد میزبانی مسابقات کشوری لیگ دسته سوم فوتبال کشور از دیگر اقدامات این اداره در سال گذشته بوده است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران با اشاره به استعدادهای ورزشی شهرستان در رشته های مختلف و کسب عناوین برتر در رقابت های بین المللی، کشوری و استانی تاکید کرد: پارسال ورزشکاران این شهرستان در رشته کاراته موفق به کسب سه عنوان بین المللی شدند.

اسدی فر با اشاره به سرانه 81 صدم درصد فضاهای ورزشی در دهلران یادآور شد: کسب 114 مقام استانی شامل 37 مورد مقام اول ، 39 مورد دوم و 38 مورد سوم در رشته های مختلف ورزشی از دیگر افتخارات ورزشی دهلران است.

وی از فعالیت 42 هیات ورزشی در این شهرستان خبر داد و گفت: آمار ورزشکاران سازمان یافته عضو این هیات ها سال گذشته بیش از سه هزار و 500 نفر بوده است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان دهلران به فعالیت 90 مربی زن و مرد در این هیات ها پرداخت و اظهار کرد: این مربیان در 42 هیات ورزشی شهرستان در رشته های مختلف فعالیت می کنند.

اسدی فر در پایان از اعزام 30 مورد تیم های ورزشی شهرستان به مسابقات قهرمانی و لیگ استان در سال گذشته خبر داد و اضافه کرد: سال گذشته 22 مورد میزبانی مسابقات استانی در شهرستان انجام داده است.

وی گفت: یکی از ورزشکاران بستکبالیست شهرستان در سه ماهه اول سال جاری به تیم ملی دعوت شده است ضمن اینکه ووشوکار شایسته این شهرستان نیز امسال در رقابت های بین المللی گرجستان توانست مقام اول را کسب کند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.