تاریخ: 2017-05-25 شناسه خبر: 49794

مسابقات جام باشگاه‌های والیبال زنان آسیا؛

میترا شعبانیان و شبنم علیخانی پیش از مصاف بانک سرمایه با نماینده تایلند

صحبت‌های میترا شعبانیان و شبنم علیخانی پیش از آغاز اولین رقابت بانک سرمایه

صحبت‌های میترا شعبانیان و شبنم علیخانی پیش از اولین دیدار تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در چارچوب مسابقات جام باشگاه‌های والیبال زنان آسیا با نماینده تایلند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات والیبال قهرمانی جام باشگاه‌های زنان آسیا از امروز چهارم تا دهم خردادماه در شهر قزاقستان انجام خواهد شد. تیم والیبال بانوان بانک سرمایه ایران به عنوان قهرمان لیگ برتر سال ۹۵ در گروه نخست این رقابت‌ها با نمایندگانی از قزاقستان (میزبان)، تایلند و چین تایپه همگروه است. در گروه دوم نیز نمایندگان کشورهای ژاپن، چین، ویتنام و فیلیپین با یکدیگر رقابت می‌کنند. میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در خصوص حضور تیمش در این رقابت‌ها گفت: تقریبا با ترکیب تیم ملی در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم، اما بازیکن خارجی نگرفتیم. کما اینکه اکثر تیم‌های شرکت کننده با ترکیب تیم ملی و بازیکنان خارجی در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند. بازیکنان تیم ما همگی باانگیزه و قدرتمند ظاهر خواهند شد. تمام تلاش‌مان را برای کسب نتیجه خوب به کار می‌بندیم. امروز پنج‌شنبه در دیدار اول به مصاف تایلند می‌رویم. بعد چین تایپه و در آخر هم قزاقستان.

شعبانیان با اشاره به اینکه تیم تایلند بهترین بازیکن والیبال زنان آسیا را در خود جای داده است، عنوان کرد: علاوه بر این دو بازیکن آفریقایی نیز برای این رقابت‌ها استخدام کرده است. قطعا مطمئنم کیفیت و سطح فنی مسابقات بسیار بالا است و امیدوارم بانوان بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند.

شبنم علیخانی پاسور خوش فکر و با تکنیک تیم والیبال بانوان بانک سرمایه نیز در ادامه بیان کرد: ششمین دوره است که در رقابت‌های جام باشگاه‌های زنان آسیا حضور پیدا می‌کنم. سال گذشته تیم‌ها به خاطر فشردگی‌ای که بین بازی‌های جام باشگاه‌ها و و جام ملت‌ها ایجاد شده بود، با نفرات اصلی خود نیامده بودند اما همچنان قدر بودند. اما امسال بین این دو تورنمنت فاصله ایجاد شد و تمام تیم‌ها با ترکیب اصلی خود اعلام آمادگی کرده‌اند.

او با اشاره به اینکه حتما باید دو بازی از سه بازی را ببریم تا به مرحله بعد راه پیدا کنیم، در خصوص احتمال صعود تیمش به مرحله بعد رقابت‌ها بیان کرد: در حال حاضر تیم‌ها در دو گروه چهار تیمی با یکدیگر رقابت می‌کنند. مطمئنا باید در مقدماتی جایگاه بهتری داشته باشیم تا در دور دوم با رقیب آسان‌تری روبرو شویم. هرچند که گذشتن از سد هیچ کدام از این تیم‌ها کار آسانی نیست. اما تمام تلاش‌مان را برای پیروزی در دو بازی خود به کار می‌گیریم.

 

برنامه رقابت والیبال بانک سرمایه در جام باشگاه‌های زنان آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.