تاریخ: 2017-05-27 شناسه خبر: 49842

محدثه آقایی با شکست قدرت کاراته بانوان ایران به خود افتخار می‌کند؛

وقتی غلبه بر حمیده عباسعلی باعث غرور بانوی کاراته‌کای هموطنش می‌شود

وقتی شکست حمیده عباسعلی باعث غرور بانوی کاراته‌کای هموطنش می‌شود

ملی پوش وزن ۶۸+ کیلوگرم بانوان درباره آخرین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بانوان بیان کرد: خوشبختانه توانستم با شکست عباسعلی خود را به همه ثابت کنم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ آخرین مرحله از انتخابی تیم ملی کاراته بانوان  روز گذشته (جمعه) برگزار شد و محدثه آقایی با شکست حمیده عباسعلی خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا فیکس کرد. رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا تیر ماه سال جاری در قزاقستان برگزار خواهد شد.

محدثه آقایی درباره آخرین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار کرد: حمیده عباسعلی با آمادگی کامل و رفع آسیب دیدگی، فقط در انتخابی نهایی حضور داشت و خوشبختانه توانستم این بازیکن را که قدرت کاراته ایران بود، با دو برد با اقتدار شکست دهم و خود را به همه ثابت کنم که در این وزن حرف برای گفتن دارم.

ملی پوش وزن ۶۸+ کیلوگرم کاراته بانوان در ادامه افزود: با چهار برد مقابل عباسعلی و برزگر به عنوان نفر فیکس تیم ملی، جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان را به دست آوردم.

آقایی با بیان اینکه برای کسب مدال به قزاقستان خواهد رفت، ادامه داد: با وجود المپیکی شدن کاراته تمام کشورها بر روی بازیکنان خود زمان گذاشته‌اند و کاراته قدرتمند تر شده است، خوشبختانه که من به عنوان نماینده ایران عازم قزاقستان هستم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا بتوانم خودم را ثابت کنم و مدال کسب کنم. تمام تلاش خود را برای سکوی نخست به کار خواهم بست.

او درباره مسابقات بازی‌های همبستگی اسلامی باکو نیز تصریح کرد: سطح مسابقات باکو بالا بود چرا که همه حریفان جهانی در آن حضور داشتند و توانستم در نخستین حضورم در تیم بزرگسالان مدال کسب کنم.

محدثه آقایی در پایان بیان کرد: از کادر فنی تیم ملی برای تمام زحماتی که کشیده‌اند، تشکر می کنم و دست پدر و مادرم را می‌بوسم که برای من بسیار تلاش کردند تا من به این مرحله برسم.

 

محدثه آقایی در اولین حضورش در رده بزرگسالان صاحب نشان برنز شد

 

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.