تاریخ: 2015-07-26 شناسه خبر: 4994

تیم تنیس روی میز استان البرز قهرمان مسابقات ۴ جانبه قم شد

تنيس روي ميز

 به گزارش سایت ورزش بانوان؛ محمد عموییان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت:  مسابقات چهار جانبه تنیس روی میز بانوان با قهرمانی تیم هیئت تنیس روی میز البرز و نایب‌قهرمانی هیئت تنیس روی میز استان قم به پایان رسید.

وی افزود: این مسابقات با حضور چهار تیم هیئت تنیس روز میز البرز که دارای مقام نخست نونهالان کشور، تیم هیئت همدان با عنوان سومی کشور در رده سنی نونهالان و دو تیم به نمایندگی از استان قم با نام‌های هیئت قم و مقاومت قم برگزار شد.

رئیس هیئت تنیس روی میز قم گفت: فعالیت در بخش رده‌های سنی پایه یکی از خط مشی‌های اصلی هیئت تنیس روی میز استان قم است که به صورت یک مدل سیستمی و با روش‌های سیستماتیک در حال پیگیری و اجرا است.

عموییان بیان کرد: در مسابقات چهارجانبه قم با رویاروی تیم هیئت همدان مقابل هیئت قم آغاز شد که در نهایت با برتری سه بر یک تیم همدان مقابل پینگ پنگ بازان قم به اتمام رسید و در دیگر دیدار دور اول این مسابقات تیم هیئت البرز مقابل دیگر نماینده استان قم یعنی  تیم مقاومت قم صف‌آرایی کردند که با برتری سه بر صفر تیم میهمان همراه بود.

وی عنوان کرد: دور دوم مسابقات با برتری سه بر یک تیم هیئت البرز مقابل هیئت همدان آغاز شد و با برد تیم هیئت قم مقابل مقاومت قم با نتیجه سه بر یک به پایان رسید.

رئیس هیئت تنیس روی میز قم تصریح کرد: برتری بانوان نونهالان تیم هیئت تنیس روی میز استان قم در دور سوم مقابل تیم هیئت البرز با کسب پیروزی سه بر یک و برتری سخت و شکننده نمایندگان استان همدان در این مسابقات مقابل مقاومت قم با نتیجه سه بر دو تکلیف تیم‌های برتر این مسابقات را مشخص کرد.

عموییان خاطرنشان کرد: برحسب شمارش امتیازات حاصله تیم‌های شرکت‌کننده در این پیکارها تیم تنیس روی میز دختران نونهال هیئت استان همدان موفق به کسب عنوان نخست و مدال طلا شد و عنوان نائب قهرمانی به تیم هیئت تنیس روی میز استان قم رسید و مقام سومی این رقابت‌ها از آن تیم هیئت البرز شد تا پرونده این مسابقات در بخش تیمی بسته شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.