تاریخ: 2015-07-26 شناسه خبر: 5005

بیش از سه هزار ورزشکار در المپیاد ورزش محلات همدان حضور دارند

المپیاد ورزش

امیرحسین اسکندریان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تعداد ورزشکار در رشته های فوتبال، کشتی، والیبال و دوچرخه سواری آقایان و هم چنین والیبال و دارت بانوان رقابت دارند.

وی اضافه کرد: این المپیاد ورزشی در مجموع حدود پنج ماه به طول می انجامد و فوتبال با حضور یکصد تیم بزرگترین رویداد ورزشی محلات همدان به شمار می رود.

اسکندریان بیان کرد: المپیاد فرهنگی ورزشی محلات همدان الگوی کشوری انتخاب شده و اکنون بسیاری از شهرها از برنامه های تقویم محلات همدان الگوپردازی می کنند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان خاطرنشان کرد: امکانات ورزشی به صورت رایگان به ورزشکاران حاضر در این المپیاد اعطا می شود و بیش از یکصد نفر نیز کار مسوولیت اجرای مسابقات را عهده دارند.

وی افزود: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از برنامه های ورزشی شهرداری همدان انجام شده که نشان از علاقه مندی همدانی ها به ورزش کردن دارد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان در ادامه گفت: ورزش محلات مورد تاکید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر است و امسال با رویکرد ترویج امور فرهنگی و رشته های ورزشی در بین ورزش دوستان المپیاد فرهنگی ورزشی شهرداری را آغاز کرده ایم.

وی افزود: ماهیت برگزاری ورزش محلات کشف استعدادها و پشتوانه سازی برای تیمها و باشگاهها است و این اقدام سازمان فرهنگی ورزشی شهدای شهرداری خدمت بزرگ و ماندگار در تاریخ ورزش استان همدان به شمار می رود.

وی اضافه کرد: توجه به ورزش شهروندی، همگانی و محلات در کنار فعال کردن تیمها در چند رشته از سیاست های کلان ورزش شهرداری به شمار می رود که تاکنون مجموعه مدیریتی شهری این توانمندی را پر اهمیت شمرده است.

وی با قدردانی از معتمدین محلات در راستای کمک به توسعه ورزش گفت: محلات بازوان توانمند در توسعه ورزش استان همدان به شمار می روند و برگزاری المپیاد می تواند ضمن شناسایی و کشف استعدادها، نسبت به رشد و پیشرفت آنها در عرصه های قهرمانی و حرفه ای کمک شایانی داشته باشد.

گفتنی است امسال بیش از دو میلیارد ریال برای برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی محلات شهر همدان از سوی سازمان ورزش شهرداری این شهر اختصاص یافته است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.