تاریخ: 2017-06-10 شناسه خبر: 50287

دختر سومالیایی_آمریکایی؛

حلیمه عدن مدل محجبه‌ای که تصویرش جلد مجله ووگ عربی را پوشش داد

حلیمه عدن مدل محجبه‌ای که جلد مجله ووگ را پوشش داد

به تازگی تصویر حلیمه عدن یک دختر مسلمان و محجبه‌‌ سومالیایی_آمریکایی زینت بخش جلد مجله ووگ عربی شده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ حلیمه عدن یک دختر سومالیایی_آمریکایی است. دختر مسلمان و محجبه‌‌ای که در یک کمپ پناهندگی در کنیا به دنیا آمد و در سن شش سالگی به ایالات متحده نقل مکان کرد. اما راه خودش را تا رسیدن به استیج برندهای برتر دنیا ادامه داد. او که در مینه سوتا، بزرگ شده با یکی از مطرح‌ترین آژانس‌های مدلینگ دنیا که شعبه‌هایی در پاریس، نیویورک و میلان دارد، قرارداد بسته تا ثابت کند چیزی که بقیه فکر می‌کنند محدودیت است، مانع پیشرفت او نمی‌شود.

شرکت مدلینگ IMG یکی از مطرح‌ترین‌ آژانس‌های دنیا در زمینه معرفی مدل‌های بزرگ و مطرح است. کسانی مثل بلا (Bella Hadid) و جی جی حدید (GiGi Hadid)، جزو مدل‌های معرفی شده در این شرکت هستند که حلیمه جوان، در سن ۱۹ سالگی توانسته وارد این موسسه‌ شود. حلیمه در این باره می‌گوید: « من با بهترین آژانس مدلینگ دنیا قرارداد بستم و هنوز هم حجابم را مثل یک تاج، بر سر دارم. »

حلیمه در مصاحبه‌ای که با مجله مطرح فشن و لباس، «ووگ»، (Vogue) _نخستین مجله مصور ویژه مد و شیوه زندگی و یکی از مجلات مشهور و تاثیرگذار مد در جهان_ انجام داده، گفته است: «هدف من این است که به زنان مسلمان و تمام زنان دنیا بگویم هیچ ایرادی ندارد که خودشان باشند و کلیشه‌ها را از بین ببرند. همیشه به خودتان وفادار بمانید، حد و مرزها شکستنی هستند و خواهند شکست.»

به تازگی تصویر حلیمه عدن زینت بخش جلد مجله ووگ عربی شده است. او نخستین مدل محجبه است که تصویرش جلد مجله ووگ را پوشش داده است.

حلیمه عدن مدل محجبه‌ای که جلد مجله ووگ را پوشش داد

ووگ عربی نسخه خاورمیانه از مجله ووگ است. ووگ عربی در کشورهای گوناگون خاورمیانه توزیع شده است، از جمله عربستان سعودی، بحرین، قطر، کویت، عمان و امارات متحده عربی. ووگ عربی به بیست و دومین نسخه از مجله ووگ بدل شد.

 

چهره باورنکردنی مدل ۶۳ ساله روی جلد مجله ورزشی

زن محجبه مسلمانی که تصویرش روی جلد مجله پلی بوی رفت

تصویر دونده زن محجبه سوری روی جلد مجله آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.