تاریخ: 2015-07-26 شناسه خبر: 5047

سرقت کت و شلوار داماد و مهمانان عروسی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ روز جمعه مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان ساوه تماس گرفت و از دستبرد سارقان به خانه اش خبر داد. ماموران کلانتری 11 این شهر با اعزام به محل حادثه متوجه شدند وسایل خانه ویلایی به هم ریخته و تعدادی شلوار مردانه و یک کیف پر از طلا سرقت شده است.

صاحبخانه در اظهاراتش گفت: شب گذشته مراسم ازدواج پسرم بود. پس از پایان مراسم بیشتر مهمانان رفتندو فقط اقوام نزدیک مانده بودند. خانه را نظافت کرده و ساعت 3 صبح خوابیدیم. چند ساعت بعد با صدای فریاد مهمانان بیدار شدیم و دیدیم همه جا به هم ریخته و کت و شلوار داماد و دیگر مهمانان هم نیست. این درحالی بود که خواهرم متوجه شد کیف پر از طلاهایش به ارزش 15 میلیون تومان همراه 200 هزار تومان پولی که زیر مبل پنهان کرده بود، سرقت شده است.

وی ادامه داد: پس از جستجو متوجه شدیم تعدادی از شلوارهای مردانه در حیاط خانه و چند تایی هم در خیابان افتاده اما از کت و شلوار تازه داماد خبری نبود.

با ثبت اظهارات شاکی پرونده در تحقیق از دیگر افراد حاضر در این خانه معلوم شد دو نفر از آنها نصف شب صداهایی شنیده ودر تاریکی اتاق توجهی به آن نکرده و دوباره خوابیده اند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری دو سارق فراری و کشف اموال دزدی ادامه دارد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.