تاریخ: 2017-07-01 شناسه خبر: 50830

والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه؛

بانوان والیبال نشسته ایران با غلبه بر قزاقستان به عنوان سوم دست یافتند

تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در مقابل آمریکا شکست خورد

تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران با پیروزی مقتدرانه خود مقابل تیم قزاقستان به عنوان سوم مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دست یافت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بانوان والیبال نشسته ایران در مصاف با تیم قزاقستان برای دومین بار این تیم را با نتیجه قاطع سه بر صفر شکست دادند و موفق شدند ضمن دست یابی به نشان برنز، مجوز حضور در مسابقات جهانی هلند و نیز بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را بدست آوردند.

تیم ملی بانوان در این مسابقات مقابل تیم های مغلولستان و قزاقستان به پیروزی دست یافت و دیدارهای خود با تیم های چین و ژاپن را واگذار کرد و در نهایت برای کسب عنوان سوم، برای دومین بار به مصاف قزاقستان رفت.

این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه با ترکیبی جدید به میدان آمد و با وجود جوان گرایی و اعمال تغییرات موفق شد مجوز حضور در رویدادی مهم چون مسابقات جهانی ۲۰۱۸ هلند و نیز بازی های پاراآسیایی جاکارتا را بدست آورد و این برای اولین بار است که نمایندگان کشورمان در بخش بانوان مجوز حضور در مسابقات جهانی را بدست می‌آوردند.

تیم بانوان ایران با ترکیب نسرین فرهادی، طیبه جعفری (چهارمحال و بختیاری)،معصومه زارعی، نداپنجهباشی(خراسانرضوی)،بتول خلیل زاده،بتول جعفریان،رضوان میرزایی (کرمان)،مهری فلاحی (گیلان)، فرزانه حیدری (هرمزگان)، زینب ملکی، مژگان سعیدی (اصفهان)، زهرا دانایی (گلستان) با مربی گری مریم ایران منش، در این رقابت‌ها حضور یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *