تاریخ: 2017-07-22 شناسه خبر: 51481

بیست و سومین دوره المپیک ناشنوایان 2017؛

سرمربی تیم ملی پومسه بانوان ناشنوا: با ترکیب کامل در رقابت‌ها شرکت می‌کنیم

بدری اسدی سرمربی تیم ملی پومسه بانوان ناشنوا در خصوص بیست و سومین دوره المپیک ناشنوایان ۲۰۱۷

بدری اسدی سرمربی تیم ملی پومسه بانوان ناشنوا در خصوص بیست و سومین دوره المپیک ناشنوایان ۲۰۱۷ گفت: با ترکیب کامل در رقابت‌ها شرکت می‌کنیم.

بیست و سومین دوره المپیک تابستانی ۲۰۱۷ ناشنوایان سه شنبه ۲۷ تیرماه در سامسون ترکیه آغاز شد. بدری اسدی سرمربی تیم ملی پومسه بانوان ناشنوا در خصوص بیست و سومین دوره المپیک ناشنوایان ۲۰۱۷ گفت: دومین دوره است که تیم‌ملی پومسه زنان کشورمان در المپیک ناشنوایان شرکت می‌کند. در دوره گذشته (صوفیه – ۲۰۱۳) تنها یک نماینده از ایران در بخش انفرادی شرکت کرد که موفق به کسب مدال برنز شد اما در این دوره با ترکیب کامل در رقابت‌ها شرکت می‌کنیم.

بدری اسدی ادامه داد: از ۱۷ اسفندماه سال گذشته تمرینات خود را آغاز کردیم و نمایندگان کشورمان در دو بخش انفرادی و تیمی به مصاف رقبایشان می‌روند. امیدوارم با وجود رقبای قدرتمندی که از چین تایپه، کره‌جنوبی و ترکیه حضور دارند و از حریفان اصلی ما به حساب می‌آیند بتوانیم جایگاه خوبی را برای کشورمان کسب نماییم.

وی در پایان گفت: خدا را شکر بچه‌ها آمادگی خوبی کسب کردند و با عملکردی که از آنها در مسابقات قهرمانی کشور همدان دیدم، انشاا… خوشرنگ‌ترین مدال‌ها را بدست می‌آوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *