تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5156

بانوان دوچرخه‌سوار قمی در لیگ کوهستان کشور رکاب می‌زنند

بانوان دوچرخه‌سوار

 به گزارش سایت ورزش بانوان؛ محمدکاظم حججی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: مسابقات مرحله سوم لیگ کراس کانتری کوهستان بانوان کشور از هفتم مرداد در گرگان آغاز می‌شود و بانوان رکابزن قم نیز در این مرحله از مسابقات حاضر هستند.

وی افزود: تیم‌های دوچرخه‌سواری قم در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در این مسابقات حاضر هستند در حالی که پیش از این محبوبه اوحدی در مرحله این مسابقات در لاهیجان، مقام دوم انفرادی را به دست آورد.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری قم گفت: سارا هوشمند، سمیرا رستمی و سمیرا واعظی در ترکیب تیم بانوان بزرگسال قم در این رقابت‌ها حاضر هستند و محبوبه اوحدی تنها رکابزن قم در رده سنی جوانان در این دوره از مسابقات است.

حججی بیان کرد: مسابقات مرحله سوم لیگ کراس کانتری مردان کشور نیز طی روزهای هشتم و نهم مردادماه در لاهیجان برگزار می‌شود و تیم جوانان قم که در مراحل اول و دوم این رقابت موفق به کسب عنوان سوم تیمی شده بود به دنبال ارتقای جایگاه خود است.

وی عنوان کرد: دوچرخه‌سواران قمی در بخش دانهیل نیز مسابقات خود را در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان در این مسابقات برگزار می‌کنند در حالی که تیم کراس کانتری با نام هم رکابان قم و تیم دانهیل با نام هیئت دوچرخه‌سواری قم در این مسابقات حاضر هستند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری قم تصریح کرد: در مرحله پیشین مسابقات دانهیل جوانان کشور، محمد جاویدبخت از قم موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز این مسابقات در میان تیم‌های مجهز و قدرتمند کشور شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.