تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5171

شروع به کار کمیته های المپیاد ورزشی امیدهای آینده تهران

 المپیاد ورزشی

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ حسن میرزا آقابیک روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کمیته ها شامل استعداد یابی، مسابقات، تدارکات و پشتیبانی، نظارت، بازرسی، تشریفات، امنیت، پزشکی، بانوان و جوانان است که با هدف توسعه ورزش و رشد استعدادهای ورزشی استان تشکیل شده اند.

وی گفت: نخستین المپیاد ورزشی پایتخت با شرکت هفت هزار ورزشکار 22 مرداد به مدت 10روز در 20 حوزه ادامه می یابد که ورزشکاران دختر و پسر جوان استان در 59 رشته ورزشی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

آقابیک از دیدار کارشناسان این اداره کل از چهار هزار و 200 سالن ورزشی پایتخت متعلق به ادارات ورزش و جوانان ،شهرداری و مجموعه های خصوصی و غیره ظرف چهار ماه گذشته خبرداد و گفت: در این دیدارها ضمن تذکرات شفاهی به مدیران مجموعه های ورزشی پایتخت، هفت مجموعه ورزشی متخلف نیز با دستور قضایی پلمب شد.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان برخی از استخر های ورزشی پایتخت که فاقد مجوز فعالیت آب درمانی بودند تذکر داده شد.

آقابیک با اشاره به حادثه فوت پسر بچه شش ساله در استخر آموزش و پرورش منطقه غرب تهران گفت: این حادثه به دلیل کم دقتی مدیر مجموعه ورزشی به وقوع پیوست.

وی خاطرنشان کرد: نجات غریق این استخر به دلیل آموزش اندک نتوانست به این کودک را کمک و نجات دهد.

معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران افزود: پرونده این حادثه توسط دستگاه قضایی و کارشناسان اداره کل در حال پیگیری است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.