تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5205

شوهرم هيچ‌وقت مرا غافلگير نمي‌كند

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ چندي پيش زن جواني به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.

وي درباره علت اين درخواست به قاضي گفت: شوهرم خيلي بي‌احساس است. او اصلا مثل مردهاي ديگر نيست و هيچ كاري براي خوشحال كردن من نمي‌كند. برايم هديه نمي‌خرد. نگرانم نمي‌شود. مرا غافلگير نمي‌كند و كاري انجام نمي‌دهد كه مرا شاد كند. او حتي يك‌بار هم براي خوشحال كردن من كاري را انجام نداده كه من دوست داشته باشم. تمام دوستان و آشنايانمان مرتب از اينكه شوهرشان براي‌شان كادو خريده يا آنها را غافلگير كرده است، مي‌گويند، اما من هيچ‌وقت چيزي براي گفتن ندارم.

وي افزود: شوهرم در اين مدت يك‌بار هم مرا به مسافرتي كه دوست دارم نبرده است. آروز به دلم ماند كه يك شب او به خانه بيايد و به من بگويد كه حاضر شو با هم به بيرون برويم و شام را در يك رستوران بخوريم. من دوست دارم كه شوهرم مرا غافلگير كند. مثلا يك‌بار با يك هديه قشنگ به خانه بيايد يا بدون اينكه به من بگويد تدارك سفر را بچيند تا مرا خوشحال كند. اما او هيچ‌وقت هيچ كدام از اين كارها را برايم انجام نداده است. در اين مدت احساس مي‌كنم كه دچار بيماري افسردگي شدم و تصور مي‌كنم شوهرم مرا اصلا دوست ندارد.

 زن جوان ادامه داد: هرچه هم به او مي‌گويم كه چرا مرا خوشحال نمي‌كني، مسخره‌ام مي‌كند و مي‌گويد كه اصلا حال و حوصله اين كارها را ندارد. شوهرم حتي روز تولدم هم مرا شگفت زده نمي‌كند. راستش من ديگر تحمل زندگي با اين مرد را ندارم و احساس مي‌كنم اگر در كنار او بمانم عمرم تلف مي‌شود. بعد از صحبت‌هاي اين زن قاضي شوهر او را هم به دادگاه احضار كرد تا صحبت‌های او را هم بشنود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.