تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5212

قدمت فوتبال ما 100 سال کمتر از حريفان است

فوتبال دختران

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ شادی مهینی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: لیگ برتر فوتبال بانوان در ایران تنها نه سال است که برگزار می شود و قدمت زیادی ندارد، امیدوارم با وجود تفاوت در سابقه فوتبال بانوان ایران و دیگر کشورها بتوانیم در مسابقات قهرمانی آسیا نتیجه خوبی بگیریم.
وی گفت: با توجه به اینکه باشگاهی در رده سنی ما وجود ندارد‌ و حریفی برای مسابقات تدارکاتی در داخل نداریم. در صورتی که امکان اعزام به خارج از کشور فراهم نشود،‌ شاید مجبور به بازی با تیم های لیگ برتری بزرگسالان شویم.
سرمربی این تیم افزود:‌احتمال آسیب دیدن بازیکنان در بازی با تیم های بزرگسالان وجود دارد، اما راهکار دیگری نداریم.
مهینی درباره حریفان تیم در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تیم های کره جنوبی،‌چین و تایلند همگروه ما هستند که تیم های دوم تا چهارم دوره گذشته مسابقات بوده اند.
تیم ما در دوره گذشته با وجود اینکه برای نخستین بار به مسابقات اعزام می شد، با شکست تیم های هند و بنگلادش، رده اول را میان پنج تیم به دست آورد. در حالی که کسی تصور این نتیجه را از ایران نداشت.
وی ادامه داد: نشان دادیم که فوتبال پایه دختران ایران پیشرفت چشمگیری داشته است.
امیدوارم در دوره بعد هم نتایج قابل قبولی بگیریم. کمیته فنی و امور بانوان فدراسیون همیشه حامی تیم های پایه بوده است. امیدوارم این حمایت ها با تدارک اردوهای برون مرزی ادامه داشته باشد.

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.