تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5223

بانوان ووشوکار ملایری در رقابت‌های قهرمانی کشور خوش درخشید

بانوان ووشوکار

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مهدی رضایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به اعزام تیم بانوان ملایر به مسابقات ووشو قهرمانی کشور، اظهار کرد: بانوان ووشوکار ملایری در مسابقات ووشو قهرمانی کشور خوش درخشیدند و مدال‌های رنگارنگی از رقابت‌ها بر گردن آویختند.

وی گفت: این رقابت‌ها با حضور 220 ورزشکار از استان‌های تهران، البرز، یزد، سمنان، کرمانشاه، کرمان، آذربایجان، چهار محال و بختیاری، گلستان، مازندران، خوزستان، همدان، بوشهر، قم و فارس پیگیری شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر ادامه داد: مسابقات سبکی لوان‌ چوان قهرمانی بانوان کشور به میزبانی استان البرز برگزار شد و تیم بانوان ووشو ملایر در دو بخش تالو و ساندا به نمایندگی از استان همدان در این رقابت‌ها حضور یافتند.

وی با بیان اینکه کسب دو مدال طلا، یک نقره و چهار برنز حاصل کار بانوان ووشوکار ملایری در رقابت‌ها بود،‌ گفت: در بخش ساندا نرگس مظفری و مبینا کولیوند موفق به کسب مدال طلای رقابت‌ها شدند.

رضایی خاطر‌نشان کرد: ملیکا افشاری نیز در بخش ساندا مدال نقره را بر گردن آویخت و زهرا قاسمی، ندا مرادی و ساناز نجفی نیز برنز مشترک را از آن خود کردند.

وی با اشاره به کسب یک نشان برنز در بخش تالوی رقابت‌ها، ابراز داشت: فائزه نادری‌راد نیز یاد‌آور شد و در بخش تالو بر سکوی سوم ایستاد و مدال برنز را از آن خود کرد.

رئیس ورزش و جوانان ملایر خاطر‌نشان کرد: سهیلا نصیری و الهام فیروزی نیز به عنوان مربی تیم ووشو بانوان ملایر را در این رقابت‌ها همراهی کردند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.