تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5230

دختران بسکتبالیست‌ پایتخت در یک قدمی صعود/ مشهدی‌ها 100 تایی شدند

دختران بسکتبالیست‌

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  مسابقات بسکتبال دسته اول دختران دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی همدان و با حضور هفت تیم آغاز شده با برگزاری یک دیدار پیش از ظهر دوشنبه پیگیری شد.

در این رقابت‌ها قرار بود هشت تیم همدان، مازندران، البرز، آذربایجان شرقی، تهران، کرمان، فارس و خراسان رضوی حضور داشته باشند که تیم کرمان به دلایلی نتوانست در همدان حضور یابد.

در نخستین بازی روز دوم تهرانی‌ها دست به کار بزرگی زدند و با ارائه یک بازی تهاجمی و زیبا موفق شدند حریف خود تیم خراسان رضوی را 100 تایی کنند.

این مسابقه به لحاظ اینکه هر دو تیم بازی ابتدایی خود را با پیروزی آغاز کرده‌ بودند از اهمیت زیادی برخوردار بود و هر تیم برای صعود به مرحله بین تلاش می‌کردند.

شاگردان فرانک طیری در این مسابقه موفق شدند با حساب 100 بر 71 برابر حریف مشهدی خود با اختلاف 29 امتیاز به پیروزی دست پیدا کنند.

دختران بسکتبالیست تهران با کسب این پیروزی یکی از مدعیان صعود برای حضور در بین چهار تیم این مسابقات لقب گرفتند.

در ادامه رقابت‌های روز دوم آذربایجان شرقی رو در روی مازندران قرار می‌گیرد و در آخرین دیدار تیم همدان میزبان رقابت‌ها برابر بسکتبالیست‌های البرز صف‌آرایی خواهند کرد.

مسابقات بسکتبال قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه آزاد با حضور قهرمانان 20 استان کشور در قالب دو دسته از سوم تا 16 مردادماه در مجموعه ورزشی امام علی(ع) واحد همدان برگزار می‌شود.

مسابقات دسته اول از سوم تا هشتم مردادماه با شرکت هشت تیم و مسابقات دسته دوم در یک گروه دیگر با حضور 12 تیم از 10 تا 16 مردادماه جاری برگزار می‌شود تا چهره قهرمان و تیم‌های صعود و سقوط کرده به دسته بالاتر و پایین‌تر شناخته شود.

به گفته مسئولان برگزاری مسابقات از دسته یک، دو تیم سقوط کرده و در مقابل از دسته پایین‌تر دو تیم برتر به دسته اول این رقابت‌ها صعود خواهند کرد که این نکته بر جذابیت رقابت‌ها افزوده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.