تاریخ: 2017-08-21 شناسه خبر: 52310

فاطمه حسام: کسب مدالم را مدیون پدر و مادرم می‌دانم

قهرمانی که اولین مدال کاروان ورزشی دانشجویان را در مسابقات یونیورسیاد کسب کرد، گفت: کسب مدالم را مدیون زحمات پدر و مادرم می‌دانم.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از فارس؛ روز گذشته فاطمه حسام در بخش نخست رقابت‌های پومسه دانشجویان جهان در ورزشگاه تائویوئن، افتخارآفرینی کرد.

وی صاحب مدال برنز بانوان پومسه شد و اولین مدال کاروان ورزشی دانشجویان کشورمان را در مسابقات تایوان ۲۰۱۷ کسب کرد.

او اظهار داشت: واقعا خیلی خوشحالم که بعد از تلاشی زیاد و پشت سرگذاشتن سختی‌های فراوان، توانستم مدال بگیرم. کارم را برای این بازی‌ها از بهمن گذشته شروع کردم. با توجه به سختی‌های رشته ورزشی، با مصدومیت‌های هم مواجه شدم. به عنوان نمونه باید بگویم که تاندون پایم مشکل پیدا کرد و از ناحیه لگن نیز آسیب دیدم. این ها بخشی از سختی‌ها بود که خدا را شکر به نتیجه رسید. من واقعا ممنون پدر و مادرم هستم که با تمام وجود مرا حمایت کردند تا به اینجا برسم. واقعا خود را مدیون آنها می‌دانم.

دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه گرگان افزود: البته جا دارد که از خانم اسدپور، مربی عزیزم و فدراسیون تکواندو که مرا حمایت کردند، تشکر کنم. با این کمک‌ها بود که مصدومیت‌های سنگین را پشت سرگذاشتم و به آمادگی صددرصد رسیدم.

گفتنی است؛ در نخستین روز بازی‌های دانشجویان جهان در چین تایپه، رقابت‌های پومسه بانوان برگزار شد و فاطمه حسام نماینده ایران به مقام سوم مشترک و مدال برنز دست یافت. این نخستین مدال ایران در این بازی‌ها است.

اخبار مرتبط:

ترکیب تیم‌ملی پومسه دانشجویان دختر اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *