تاریخ: 2015-07-28 شناسه خبر: 5260

اقدام متهورانه دختر جوان انگلیسی در گرفتن عکس سلفی در ورزش پاراگلایدر

ورزشبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ دختر 20 ساله انگلیسی موفق شد در اقدامی رعب‌آور و جالب توجه موفق به کسب رکورد دومین ارتفاع برتر در ورزش پالاگلایدر شود و در عین حال در زمان انجام این ورزش چندین عکس سلفی جالب از خود گرفت.

در همین راستا روزنامه دیلی‌میل انگلیس با انتشار گزارشی نوشت: لورن نویل که در شهر بروزلی ایالت شروپ‌ شایر انگلیس زندگی می‌کند، توانسته یکی از گیج‌ کننده‌ ترین سلفی‌ها را بر فراز آسمان در نزدیکی سواحل دریای مدیترانه در ترکیه و در ارتفاع 6550 پایی ثبت کند.

وی با این اقدام موفق شد در مقام دوم بالاترین ارتفاعی که تاکنون یک فرد در دنیا موفق به انجام ورزش پالاگلایدر در آن شده، قرار گیرد.

سلفی

این اقدام در حالی انجام می‌شود که پدربزرگ نویل نخستین مرد انگلیسی بود که توانست ورزش پالاگلایدر را با موفقیت انجام دهد.

وی درباره این اقدام خود می‌گوید: این یک تجربه هیجان‌انگیز بود. من در آسمان بودم، اما برای من خیلی هم ترسناک به نظر نمی‌رسید.

عکس سلفی

نویل در دانشگاه منچستر در رشته زبان و ادبیات اسپانیولی و فرانسه تحصیل می‌کند و معتقد است که ورزش پالاگلایدر آنقدرها هم که دیگران فکر می‌کنند، هراسناک نیست، وی حتی این ورزش را بسیار آرامبخش و مانند نشستن بر روی یک مبل راحتی می‌داند.

اکنون ویل قصد دارد رکورد پرواز در بالاترین ارتفاع در ورزش پالاگلایدر را در سطح دنیا به نام خود ثبت کند و قصد دارد این کار را در کشور آفریقای جنوبی انجام دهد.

دختر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.