تاریخ: 2017-09-04 شناسه خبر: 52686

دونده 400 متر بانوان به مسابقات داخل سالن آسیا اعزام نمی‌شود؛

دلنوشته الهام کاکلی بعد از جاماندن اسمش از لیست اعزامی‌ها به مسابقات آسیایی

الهام کاکلی ملی پوش ۴۰۰متر دوومیدانی بانوان ایران دلنوشته‌ای در صفحه اینستاگرام خود بعد از عدم اعزامش به مسابقات منتشر کرده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ الهام کاکلی ملی پوش دوی ۴۰۰ متر به مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا اعزام نمی‌شود. در حالیکه از مدت‌ها پیش برای حضور در این رقابت‌ها در حال آماده‌سازی بود، چون نامش در لیست اعزامی‌ها جا مانده شانس حضور در مسابقات قهرمانی آسیا داخل سالن را از دست داده است. دلنوشته الهام کاکلی ملی پوش ۴۰۰متر دوومیدانی بانوان ایران را که در صفحه اینستاگرام خود در خصوص عدم اعزامش به این مسابقات منتشر کرده می‌خوانید:

من الهام کاکلی دونده ۴٠٠ و٢٠٠ متر سرعت در کمال صحت و سلامت و بدون آسیب دیدگی و در شرایط ایده آلِ بدنی با رکورد مناسب از مسابقات بازی‌های آسیایی محروم شدم، چرا؟

چون اسم من در لیست اولیه نبود، لیستی که اگر ١٠٠ نفر هم اسم داشته باشد هزینه‌ای ندارد، از سال گذشته قهرمان ۴٠٠ متر بودم رکورد سال قبلم هم برای اعزامم به مسابقات قابل قبول بود اما همیشه نادیده گرفته شدم، چون ارگانی نبود که از من حمایت کنه و یه پارتی نداشتم که بگه ایشونو حتماً اعزام کنین.

حتی با زدن رکورد خوب هم بحث‌های زیادی شنیدم که برام جای تعجب داشت، من نه جای کسی رو گرفتم نه به کسی کار دارم اما حق من این وسط پایمال شد، و همه تقصیر رو به گردن دیگری انداختن حتی کسی نگفت که چه بر سر الهام کاکلی دعوت شده به اردو آمد، حتی تا امروز کسی جواب درستی به من نداد، بزرگ‌ترین شانس زندگی من از دست رفت من می‌تونستم مدال بگیرم و نام آور کشورم باشم و جواب زحمات خودم و مربیمو بگیرم، هیچ کس زحمات منو ندید، شاید بعضی‌ها برای تفریح و اسم دار شدن ورزش کنن اما من زندگیمو برای ورزشم کنار گذاشتم، سختی کشیدم که بتونم تو صحنه بین المللی خوب ظاهر شم اما امروز با یک جواب ساده که انشاالله مسابقات بعدی می ری ، منو خاموش کردن و هیچ کس حتی از من به خاطر اشتباهی که در حقم انجام شده عذر نخواست، متأسفم برای خودم که به همه امید دادم اینجا ایرانه، فقط پول و پارتی حرف اولو میزنه من کسیو نداشتم که موقع نوشتن أسامی اولیه بگه الهام کاکلی قهرمان ۴٠٠ مترو هم وارد کنین البته که ما برگه نتایج سال‌های قبل رو هم داشتیم اما چه کاره‌ای که به اونا نگاه بندازیم، مهم نوشتن اسم اونایی که سفارش شدن، من از خانواده‌ام شرمنده‌ام که تو این مدت کلی به خاطر حال بد من اذیت شدن و از مربیم شرمنده‌ام که بیشتر از این کاری از دستم بر نیومد برای گرفتن حقم تا برم و گوشه‌ای از زحماتشو جبران کنم، فقط می‌تونم بگم دونده ۴٠٠ متر ایران در اوج آمادگی از بازی‌های آسیایی جا موند.

الهام کاکلی به مسابقات داخل سالن آسیا اعزام نمی‌شود

یک پاسخ به “دلنوشته الهام کاکلی بعد از جاماندن اسمش از لیست اعزامی‌ها به مسابقات آسیایی”

 1. زیبا گفت:

  اینجا ایرانه فقط هم شما نیستی. کیومرث هاشمی واسه سفرهای غیرضروری خودش از جیب دولت به دور دنیا همیشه پول داره اما سر اعزام ورزشکارا همیشه از بی پولی می ناله. دومیدانی ۲۶ ماده داره باید ۹ یا ۱۰ نفر اعزام بشه؟ چون اقایون پول ندارن!!!! من که باور نمی کنم. همین کاروان اعزامی باید ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر باشند اما تحمیل کردن که تعداد کم بشه. بازیهای اسیایی ساحلی بخشنامه زدن به تموم فدراسیونها که هیچ فدراسیونی حق ورزشکار زن نداره چرا؟ چون شاید به احتمال نیم درصد سواحل اون ویتنام و تایلند شاید خوب نباشه!!!! تیم کوراش با ۴ نفر میره اونم بدون انتخابی!!! در حالی که در ۱۵ وزن کوراش هر کشور دو سهمیه داره و از سی نفر فقط ۱۱ ایرانی اعزام میشه
  جوجیتسو بانوان هم دو نفر زن اعزام میشه اونم با پارتی بازی بدون مسابقات انتخابی!!!!
  سر و ته تمام فدراسیونهارو نگاه کنی ضابطه جای خودشو به رابطه داده. فدراسیونها هردمبیل بدون مسابقه انتخابی نفراتو انتخاب می کنند

  مثلا معلوم نیست نفرات سامبو یا موی تای بر چه اساسی گزینش شدن؟
  کاملا کشور بی قانونی داریم که هرج و مرج و بی قانونی در اون حکم میکنه. پول و پارتی از بدو تولد تا لحظه مرگ یقه هر ایرانی رو دودستی و سفت گرفته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *