تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5282

بدهکارها حق بازی در هفته اول لیگ را ندارند

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ اسماعیل حسن‌زاده در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره ندادن اجازه بازی به باشگاه‌هایی که بدهکار هستند، گفت: حدود دو هفته‌ قبل این تصمیم را گرفتیم و نامه‌ای را به دبیرکل و همین طور سازمان لیگ ابلاغ کردیم که بر اساس آن باشگاه‌های بدهکار حق بازی در هفته‌ اول لیگ را ندارند. ما به همراه سازمان لیگ با عزم جدی می‌خواهیم از بازی باشگاه‌های بدهکار در هفته‌ اول لیگ جلوگیری کنیم.

وی افزود: بر همین اساس در هفته‌ اول لیگ تنها باشگاه‌هایی می‌توانند بازی خود را انجام دهند که با آن شیوه‌ای که در نامه خودمان آوردیم، با طلبکارانشان تسویه حساب کرده باشند.

حسن‌زاده تاکید کرد: ما رای را به سازمان لیگ ابلاغ کرده‌ و از آنها هم قول گرفته‌ایم که این رای را اجرایی کنند. فرق امسال است که در سال‌های قبل ما رای را ابلاغ می‌کردیم اما مسئولان برگزاری مسابقات بنا به دلایلی رای را اجرا نمی‌کرد‌ند اما امسال ابتدا از مسئولان برگزاری این مسابقات این قول را گرفتیم که رای ما را اجرایی کنند و سپس آن را ابلاغ کردیم. حال اگر آقای تاج یا اسدی زیر حرف خودشان بزنند و رای را اجرایی نکنند باید پاسخگوی جامعه فو‌تبا‌ل باشند. سال‌های گذشته حداقل رای نمی‌دادیم و رک اعلام می‌کردیم که مسئولان فو‌تبا‌ل رای ما را اجرا نمی‌کنند اما امسال آنها به ما قول داده‌اند که این رای را اجرایی کنند. البته احساس می‌کنم که این دوستان به قولشان عمل می‌کنند.

رییس کمیته‌ انضباطی ا‌ضافه‌ کرد‌: طبق قانون جدید اگر از این به بعد بخواهیم برای باشگاهی به خاطر شکایت طلبکاری رایی را صادر کنیم مطمئنا دیگر بحث جلوگیری از بازی آن باشگاه مطرح نیست و رای به کسر امتیاز خواهیم داد. یعنی از این به بعد قرار باشد رایی را صادر کنیم، رای کسر امتیاز را خواهیم داد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.