تاریخ: 2015-07-27 شناسه خبر: 5290

اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان در گرگان در حال برگزاری است

تیم ملی دوچرخه سواری

مجتبی زنگی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این اردو 11 رکابزن در دو بخش کراس کانتری و دانهیل در قسمت بانوان و آقایان حضور دارند که تمرینات خود را زیر نظر مربیان تیم ملی انجام می دهند.

وی اظهار کرد: این اردو از شنبه گذشته آغاز شده و تا سه شنبه ادامه خواهد داشت و پس از آن با توجه به میزبانی گلستان در رقابت های دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی کشور، اردونشینان تیم ملی به تیم های خود ملحق خواهند شد تا در قالب آن تیم ها در رقابت های قهرمانی کشور حضور یابند.

وی ادامه داد: رقابت های قهرمانی کشور رشته کوهستان در دو بخش کراس کانتری طی روزهای هفتم و هشتم مرداد در پارک جنگلی النگدره و رقابت های دانهیل روز جمعه نهم مرداد در سفیدچشمه ناهارخوران برگزار می شود.

زنگی گفت: در اردوی تیم ملی کرانس کانتری آقایان پنج ورزشکار و در تیم بانوان همین بخش دو رکابزن حضور دارند و در رشته دانهیل نیز چهار ورزشکار به عنوان اعضای تیم ملی حضور یافته اند.

رییس هیات دوچرخه سواری گلستان افزود: ورزشکاران رشته کراس کانتری زیر نظر ‘هری هندریکس’ مربی هلندی تیم ملی و ورزشکاران رشته دانهیل زیر نظر ‘مهدی میرزاحسینی’ مربی تیم ملی تمرین خواهند کرد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.