تاریخ: 2015-06-23 شناسه خبر: 534

سپیده توکلی مدال گرفت

سپیده توکلی

در ادامه رقابت‌های دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند سپیده توکلی رکورددار مواد پرش ارتفاع و هفتگانه کشورمان در مرحله نخست این رقابت‌ها‌ با پرش از ارتفاع یک متر و 79 سانتی متر سوم شد و گردن آویز برنز گرفت.

به گزارش سایت ورزش بانوان، در ادامه رقابت‌های دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند سپیده توکلی رکورددار مواد پرش ارتفاع و هفتگانه کشورمان در مرحله نخست این رقابت‌ها‌ با پرش از ارتفاع یک متر و ۷۹ سانتی متر سوم شد و گردن آویز برنز گرفت.

در این ماده پرنده تایلندی با یک متر و ۸۶ سانتی متر اول شد و نماینده چین با یک متر و ۸۳ سانتی متر مدال نقره گرفت.

پیش از رقابت‌های سپیده توکلی در نخستین مرحله مسابقات جایزه بزرگ آسیا،تیم ملی دوومیدانی ایران صاحب سه مدال طلا و یک برنز شده بود.

*نمایندگان ایران در پرتاب وزنه و پرش طول بدون مدال ماندند

در ادامه این رقابت‌ها عصر امروز علی ثمری در ماده پرتاب وزنه با پرتابی به میزان ۱۷ متر و ۴۷ سانتی متر در جایگاه پنجم قرار گرفت.

در این ماده پرتابگر هندی با ۱۹٫۸۳ سانتی متر قهرمان شد و نمایندگان چین به ترتیب با پرتاب‌های ۱۸٫۸۲ و ۱۸٫۷۹ سانتی متر دوم و سوم شدند.

در ماده پرش طول محمد ارزنده با ۷٫۴۴ سانتی متر در جایگاه ششم ایستاد. در این ماده همچنین پرنده چینی با ۷٫۷۹ قهرمان شد. نماینده هند با ۷٫۷۸ به مدال نقره رسید و دیگر نماینده کشور چین با ۷٫۵۶ سوم شد.

سبحان طاهر خانی دیگر نماینده ایران نیز به دلیل سه خطای پی در پی از حضور در مرحله اول مسابقات حذف شد.

فرزانه فصیحی هم نماینده بانوان ایران در دو ۱۰۰ متر بود که با ثبت زمان ۱۱:۹۵ در جایگاه ششم ایستاد. در این ماده دوندگان قزاقستان، چین و هند به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

تیم ۴ در ۴۰۰ متر امدادی کشورمان هم به علت خطا از دور مسابقات در مرحله اول کنار رفت.

انتهای پیام/آ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *