تاریخ: 2017-10-07 شناسه خبر: 53768

برنز تاریخی گیسا بایبوردى در رقابت‌های جهانی تیراندازی با کمان

برنز تاریخی گیسا بایبوردی در رقابت‌های جهانی تیراندازی با کمان

رقابت‌های جهانی تیراندازی با کمان در رده سنی نوجوانان درحالی در آرژانتین در حال برگزاری است که نماینده کشورمان صاحب مدال برنز شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رقابت‌های جهانی تیراندازی با کمان در رده سنی نوجوانان در آرژانتین در حال برگزاری است و ملی‌پوشان کشورمان در بخش انفرادی به مصاف حریفان رفتند. گیسا بایبوردى که با برتری ۱۴۰ بر ۱۳۹ مقابل حریفی از مکزیک به دیدار نیمه‌نهایی راه یافته بود؛ در این مرحله مقابل نماینده کانادا با نتیجه ۱۳۷ بر ۱۳۵ شکست خورد تا برای کسب مدال برنز مقابل نماینده مکزیک قرار بگیرد. بایبوردی در این مرحله با اختلاف یک امتیاز و با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۴۱ پیروز شد و به مدال برنز دست یافت. این نخستین مدال جهانی تیر و کمان ایران به حساب می آید که در رده سنی نوجوانان به دست آمده است. این کماندار کشورمان برای کسب این مدال به ترتیب حریفانی از روسیه ، ایران (سوگند رحمانی) و مکزیک (٢ بار) را پشت سر گذاشت  ، اما در مصاف با نماینده ای از کانادا شکست خورد و به مدال ارزشمند برنز این مسابقات دست یافت.

بهاره رضایی بعد از پیروزى مقابل نماینده انگلیس و استرالیا به مرحله یک چهارم راه یافت که در این مرحله در دیدار با کماندارى از مکزیک با نتیجه ١۴۴ بر ۱۳۰ مغلوب و حذف شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *