تاریخ: 2017-10-07 شناسه خبر: 53797

پس از کسب نخستین تجربه بین المللی؛

خداحافظی گلاره کاکاوندپور و آیرین آرتونیان از دنیای بسکتبال

خداحافظی گلاره کاکاوندپور و آیرین آرتونیان از دنیای بسکتبال

گلاره کاکاوندپور و آیرین آرتونیان بازیکنان هر دو پس از کسب نخستین تجربه بین المللی از دنیای بسکتبال خداحافظی کردند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ گلاره کاکاوندپور و آیرین آرتونیان بازیکنان با سابقه بسکتبال بانوان تصمیم به خداحافظی از دنیای ورزش حرفه‌ای گرفته‌اند.

در ذیل دلایل خداحافظی گلاره کاکاوندپور و آیرین آرتونیان از زبان خودشان را مرور می‌کنیم:

گلاره کاکاوندپور درباره تصمیم خداحافظی خود از دنیای بسکتبال گفت: تصمیم من جنبه شخصی و کاری دارد و به دور از شعار، واقعا دوست دارم میدان به جوان ترها داده شود و من نیز در سایر بعدها فعالیت داشته باشم. در حال حاضر نیز در حال راه اندازی یک موسسه ورزشی هستم و در کنار آن نیز به مربی‌گری خواهم پرداخت.

وی همچنین گفت: سال‌ها در تیم گاز بودم و برای رقابت‌های پیش رو نیز مربی تیم با من صحبت کرد تا از تصمیمم منصرف شوم اما بنابر دلایل شخصی و کاری دیگر نمی‌توانم در بسکتبال باشم.

خداحافظی گلاره کاکاوندپور و آیرین آرتونیان از دنیای بسکتبال

آیرین آرتونیان دیگر بسکتبالیست باتجربه کشورمان نیز در خصوص خداحافظی خود گفته است: هنوز هم شرایط بازی کردن را دارم اما دیگر بس است! قصد دارم به مربی‌گری بپردازم ( هم مدرک درجه یک دارم و هم گواهی شرکت در رقابت‌های داخل سالن آسیا ). به آخرین آرزویم هم رسیدم و لباس تیم ملی را هم بر تن کردم.

خداحافظی گلاره کاکاوندپور و آیرین آرتونیان از دنیای بسکتبال

گلاره کاکاوندپور و آیرین آرتونیان پس از کسب مجوز حجاب از سوی فیبا، ماه گذشته به همراه تیم بسکتبال سه نفره در مسابقات داخل سالن آسیا حضور داشتند و تیم ایران در نخستین تجربه بین المللی عنوان پنجم را کسب کرد. حال هر دو پس از کسب نخستین تجربه بین المللی تصمیم به خداحافظی گرفته اند.

با این حساب هر دو این شانس را داشتند تا در روزهای پایانی بسکتبال خود راهی یک تورنمنت رسمی شوند، چیزی که شاید بسیاری از دختران بسکتبالیست هم دوره آنها برای همیشه در حسرت آن باقی بمانند.

مطالب مرتبط:

تیم بسکتبال سه نفره بانوان ایران به مقام پنجم بازی‌های داخل سالن آسیا رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *