تاریخ: 2015-07-29 شناسه خبر: 5551

پاسخ دین محمدی به بازگشت بیگ زاده به استقلال

استقلالبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ به نقل از مهر، سیروس دین محمدی در خصوص شرایط تیم استقلال گفت: به نظرم اردوی خوبی را در کردان کرج پشت سر گذاشتیم. همه چیز در این اردو خوب پیش رفت و تمرینات منظمی را برگزار کردیم. امیدوارم با بدنسازی خوبی که کردیم بتوانیم در طول فصل شرایط ایده‌آلی را سپری کنیم.

وی با بیان اینکه در این فصل به بدنسازی تیم اهمیت زیادی داده‌اند، گفت: در نیم فصل اول استقامت بدنی خیلی مهم است. این را هم بگویم که استقلال باید از نظر بدنی یک سر و گردن بالاتر از دیگر تیم‌ها باشد چونکه همه تیم‌ها مقابل ما با انگیزه بازی می‌کنند و برای همین کار سخت‌تر می‌شود. در نیم فصل دوم هم شرایط فرق می‌کند و در بین فصل می‌توان با آنالیزی که از شرایط تیم داشت بدنسازی تیم را تغییر داده یا همان روند را حفظ کرد.

این مربی در پاسخ به این سوال که آیا موافق هستید استقلال فصل گذشته از نظر بدنی مشکلات فراوانی داشت، خاطرنشان کرد: وقتی بدنسازی تیم خوب باشد بازیکنان هم سرحال هستند. فصل قبل تیم روی فرم نبود. نمی‌توان با بدنسازی ضعیف به این دل خوش کرد که برتری یک بر صفر یا  دو بر صفر را حفظ کرد چرا که نیمه دوم نقش بدنسازی خیلی مهم است و تیمی که خوب بدنسازی نکرده باشد از دقیقه ۶۰ یا ۷۰ کم می‌آورد و گل می‌خورد. در واقع یکی از اصلی‌ترین دلایل دریافت گل در نیمه دوم  مشکلات بدنی تیم‌ها است.

دین محمدی در خصوص اینکه بازیکنان جدید تا چه اندازه در اردوی اخیر خوب ظاهر شده‌اند، تصریح کرد: بازیکنان جدید جوان اما باتجربه هستند و در تمرینات هم خوب ظاهر شدند. امیدوارم که خیلی زود آنها بتوانند خود را با جو استقلال وفق بدهند تا در شروع لیگ هم بتوان از آنها استفاده کرد.

مربی استقلال درباره مشکلات این تیم در دفاع چپ و تلاش برای باز گرداندن هاشم بیگ‌زاده گفت: برگشتن بیگ‌زاده یا هر بازیکن دیگری تصمیم سرمربی تیم است. البته ما در ابن پیست میثم مجیدی را داریم اما هر تصمیم دیگری گرفته شود توسط مظلومی اتخاذ خواهد شد.

وی در خصوص اینکه در چه پست‌هایی همچنان احساس کمبود بازیکن را دارید نیز بیان کرد: این سوال را هم مظلومی پاسخگو است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.