تاریخ: 2017-11-24 شناسه خبر: 55640

معاون رئیس جمهور پس از دیدار ایران - ایتالیا:

به دنبال تسهیل حضور بانوان در ورزشگاه ها هستیم/ باید با سیاست قدم برداریم

معاون رئیس جمهور در امور بانوان گفت: به دنبال تسهیل حضور بانوان در ورزشگاه ها هستیم و در این زمینه باید با سیاست قدم برداریم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ معصومه ابتکار پس از پایان دیدار دوم دوستانه فوتسال زنان ایران و ایتالیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما به دنبال تسهیل شرایط حضور بانوان در ورزشگاه ها هستیم و آیین نامه ای در حال تدوین است تا شرایط این حضور تسهیل و فراهم شود.

وی افزود: چارچوب و تدابیری برای این منظور نیاز است. بانوان قبلا هم در ورزشگاه ها حضور داشته اند و  امسال در برخی شهرستان ها شاهد حضور زنان در ورزشگاه ها بوده ایم اما باید در این زمینه ، چاره اندیشی منطقی کرد.

معاون رئیس جمهور در امور بانوان گفت:. ما قدم به قدم در این زمینه پیش می رویم و جایی برای نگرانی نیست و در این زمینه باید با سیاست قدم برداریم. بدون تردید در این موضوع در چارچوب موازین و مقررات گام برخواهیم داشت.

ابتکاردر مورد بازی ایران و ایتالیا و محدودیت های اعمال شده عنوان کرد:  امروز مسابقه خوبی دیدیم و دستاورد بزرگ و اتفاق مهمی برای فوتسال ایران رقم خورد. در مورد محدودیت های بازی ایران و ایتالیا ، نگرانی بابت عکس و تصاویر بود و مشکل خاصی وجود نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *