تاریخ: 2017-12-09 شناسه خبر: 56301

دیسلایک روز؛ منقلب شدیم خانم قریشی!

شاید ماجرای شایعه ازدواج با مهدی طارمی باعث شده تا سحر قریشی با انجام چنین مصاحبه‌ای، خودش را نسبت به فوتبال و آدم‎هایش بی‌علاقه نشان دهد.

شاید ماجرای شایعه ازدواج با مهدی طارمی باعث شده تا سحر قریشی با انجام چنین مصاحبه‌ای، خودش را نسبت به فوتبال و آدم‎هایش بی‌علاقه نشان دهد.

«به فوتبال علاقه دارم اما هیچوقت دوست نداشتم که در استادیوم‎ها حضور پیدا کنم. من از این که در جمعی در کنار عده زیادی آقا حضور داشته باشم منقلب می‎شوم و احساس امنیتم را از دست می‌دهم و با این موضوع که خانم‌ها اجازه حضور در استادیوم را ندارند کاملا موافقم!» این حرف‎های یک زن ایرانی با دیدگاه سنتی نیست. این جملات منقلب‌کننده! از زبان کسی شنیده می‌شود که سال‌هاست در تلویزیون و سینما حضوری فعال دارد و هیچ مشکلی با حضور در جمع‌های مردانه و هنرمندان مرد ندارد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از آی اسپورت؛ سحر قریشی این روزها یکی از سوژه‎های اصلی اخبار رسانه‎هاست. در هفته‌های اخیر خبرهای ضد و نقیض درباره ممنوع‎‌الفعالیت بودن او در صدا و سیما یا لغو شدن این ممنوعیت و البته شایعه ازدواجش با مهدی طارمی که توسط تعدادی از همکارانش هم تایید و سپس تکذیب شد، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. اما این بار او با یک مصاحبه عجیب به تیتر اول رسانه‎ها تبدیل شده است. او در مصاحبه‎ای مدعی شده که هرگز دوست ندارد در استادیوم‌های فوتبال حضور پیدا کند و با حضور در چنین جمع مردانه‌ای احساس امنیتش را از دست می‎دهد و منقلب می‌شود.

او در حالی از اجازه نداشتن بانوان برای حضور در استادیوم ها دفاع و حمایت می‌کند که تصاویر حضور او در استادیوم بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان در شهر ابوظبی از تصاویر همین بازی بیشتر دیده شده است و جالب این که در چهره او در این تصاویر، هیچ احساس نگرانی و ناامنی و منقلب شدنی! دیده نمی‌شود.

در انجام این مصاحبه و طرح چنین ادعاهایی از سوی سحر قریشی آن هم در مقطعی که بحث حضور زنان در استادیوم‎های ورزشی یکی از سوژه‌های اصلی رسانه‌هاست، میل به دیده شدن و البته متفاوت دیده شدن کاملا به چشم می‌خورد. احتمالا او نمی‎داند که دخترانی که خواهان حضور در استادیوم‌های ورزشی هستند، بیشتر به خودِ این ورزش و هیجانات و جذابیت‌هایش علاقه دارند نه به آدم‌های خاص این ورزش! هدف آنها دیدن فوتبال و لذت بردن از اتفاقات درون زمین است نه دیدن فوتبالیست‌های سرشناس از نزدیک و آشنایی بیشتر با آنها و ورود به دنیای پرحاشیه آنها برای گرفتن چند فالوئر و لایک بیشتر! به همین دلیل است که خیلی از دختران علاقمند به فوتبال، نظری کاملا متفاوت نسبت به سحر قریشی دارند.

احساس ناامنی چیزی نیست که فقط در استادیوم‎ها وجود داشته باشد و در فضاهای مختفی مثل سینما، موسیقی و هر فضای دیگری وجود دارد و عجیب است که ایشان فقط استادیوم‎ها – البته به جز استادیوم لاکچری ابوظبی! – را ناامن می‎بینند. البته شاید هم ماجرای شایعه ازدواج با مهدی طارمی باعث شده تا سحر قریشی با انجام چنین مصاحبه‌ای، خودش را نسبت به فوتبال و آدم‎هایش بی‌علاقه نشان دهد و از حجم زیاد شایعات درباره خودش کم کند. اگر اینگونه باشد که باید به ایشان گفت نه زمان مناسبی را برای طرح این موضوع انتخاب کرده‌اند و نه سوژه مناسبی را!

  • نادر نامدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *