تاریخ: 2015-07-31 شناسه خبر: 5717

تساوی تراکتورسازی و نفت در تبریز

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا، دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران در ادامه هفته نخست لیگ برتر فوتبال از ساعت 18:30 در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند. این دیدار که به نوعی یادآور آخرین دیدار فصل گذشته رقابت‌ها بود، با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

نیمه نخست این دیدار با حملات نفت آغاز شد که در دقیقه 8 بازی امیرارسلان مطهری، مدافعان تراکتور را جا گذاشت و در یک موقعیت تک به تک توپ را به سمت دروازه سرخ‌پوشان تبریزی شلیک کرد که محمدرضا اخباری به خوبی این توپ را برگشت داد.

دقیقه 18، ایمان مبعلی از روی یک ضربه ایستگاهی سانتر دقیقی را به روی دروازه تراکتورسازی ارسال کرد که این توپ در موقعیتی خطرناک با اصابت به بدن مطهری به گلر تراکتورسازی رسید.

دقیقه 27، تراکتورسازی روی حرکت انفرادی آگوستو سزار خطرناک ظاهر شد که شوت این بازیکن از پشت محوطه جریمه با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت.

دقیقه 39، سانتر بازیکنان تراکتورسازی در پشت سر مدافعان نفت فرود آمد و با اصابت به زمین در آستانه ورود به دروازه بیرانوند بود که او هوشیارانه توپ را راهی کرنر کرد که این کرنر هم نتیجه‌ای نداشت تا نیمه نخست بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم

این نیمه به مراتب موقعیت‌های کمتری نسبت به نیمه نخست داشت و دو تیم بیشتر به دنبال گل نخوردن بودند. در دقیقه 52 بختیار رحمانی روی یک ضربه ایستگاهی شوتی را به سمت دروازه نفت فرستاد که با عکس‌العمل خوب بیرانوند همراه شد.

دقیقه 65، بار دیگر بختیار رحمانی از روی ضربه ایستگاهی سانتری را داخل محوطه جریمه زردپوشان تهرانی فرستاد که در شلوغی محوطه جریمه مدافعان نفت توپ را بازگرداندند.

پس از دو حمله تراکتورسازی در دقیقه 69، ایمان مبعلی سانتری را از روی ضربه ایستگاهی به سمت دروازه تراکتورسازی ارسال کرد که با اصابت به عیسی آل کثیر به جلال حسینی رسید اما او نتوانست از این موقعیت خطرناک بهره ببرد.

برای تراکتورسازی محمدرضا اخباری، محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی، کارلوس کاردوسو، سعید آقایی، سینا عشوری، آگوستو سزار، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، فرید بهزادی کریمی (شاهین ثاقبی، 70) و مهرداد بایرامی به مربی‌گری تونی اولیویرا به میدان رفتند.

علیرضا منصوریان هم برای این دیدار علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، کارلوس سانتوس، سیامک کوروشی ( آرش رضاوند 75) ، علیرضا عزتی، وحید حمدی نژاد، سعید لطفی ( مهدی شیری 29)، ایمان مبعلی، عیسی آل کثیر ( آلویز نونگ 72، وحید امیری و ارسلان مطهری به میدان فرستاد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.