تاریخ: 2015-08-01 شناسه خبر: 5721

شروع پرگل تاسیسات در فوتسال جام باشگاه‌های اسیا

 به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا- منطقه اصفهان، تیم فوتسال تاسیسات دریایی که نماینده کشورمان در مسابقه‌های جام باشگاه‌های فوتسال آسیا محسوب می‌شود، در آخرین بازی اولین روز مسابقات، به مصاف الخلیج امارات متحده عربی رفت و این تیم را با نتیجه پرگل 8 بر یک مغلوب کرد. در این دیدار ابوالقاسم عروجی، مجید رئیسی، وحید شمسایی ( دو بار) ، محمد کشاورز، قدرت بهادری، سعید عباسی و اصغر حسن‌زاده برای نماینده ایران گلزنی کردند.
 
برای نماینده امارات هم یوسف محمد گلزنی کرد.
 
سرمربی تیم تاسیسات دریایی پس از بازی با ابراز رضایت از نتیجه کسب شده تیمش گفت: این نتیجه ما را شگفت زده نکرد، بلکه انتظار زدن گلهای بیشتر و کسب نتیجه ای دو رقمی را داشتیم.
 
امیر شمسایی سرمربی تیم تاسیسات دریایی ایران در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل نماینده امارات که با برد پر گل همراه بود اظهار کرد: خوشحالیم که توانستیم امتیاز این دیدار را به نام خود کنیم. تا پایان رقابتهای جام باشگاهها پنج فینال در پیش داریم که در حال حاضر خوان اول را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و خود را آماده رقابت با القادسیه کویت می کنیم تا دومین گام را نیز محکم برداریم.
 
وی در خصوص استفاده از قانون پاور پلی در این دیدار و اجرای آن توسط محمد کشاورز گفت: بر روی این سیستم کار کردیم و به دنبال اجرا و مرور تاکتیک های خود بودیم تا در بازی های بعدی بتوانیم به خوبی از آن استفاده کنیم . در نیمه دوم به دلیل پنج خطا شدن مجبور بودیم بیشتر از این مساله استفاده کنیم. چند بازیکن برای اجرای این سیستم در نظر داریم که در طول رقابتها از آنها استفاده خواهیم کرد .
 
شمسایی در پاسخ به این سوال که آیا از نتیجه کسب شده 8 بر1 در بازی اول سوپرایز شده است یا نه و آیا انتظار چنین نتیجه ای را داشته اظهار کرد: از کسب امتیاز این دیدار خوشحالم اما از نتیجه شگفت زده نشدم. با توجه به توان و ظرفیت تیم انتظار اختلاف گلهای بیشتر و کسب نتیجه ای دو رقمی را داشتم.
 
وی در مورد برنامه تیمش در روز دوم که با قرعه استراحت روبرو شده است خاطر نشان کرد: یک تمرین سبک و استراحت مدنظرمان است و همچنین دیدن بازی دو تیم القادسیه و نماینده امارات تا بتوانیم بر اساس آن حریف بعدی را آنالیز کنیم .
 
وی ضمن گلایه مندی از صدا و سیما تاکید کرد: انتظار داشتیم تبلیغات بیشتری در این خصوص شده باشد، صدا و سیما به ما کم لطفی کرده، پخش زنده مسابقات می توانست کمک بیشتری به ما نماید. به هر جهت ما میزبان و نماینده ایران در این مسابقات هستیم. خانواده من اصفهانی هستند بنابراین در اصفهان غریبه نیستیم خوشبختانه در این دیدار تماشاگران و علاقمندان فوتسال اصفهان ما را تنها نگذاشتند و امیدوارم در بازیهای بعد شاهد حضور بیشتر آنها باشیم.
 
سرمربی نماینده امارات نیز پس از بازی با اشاره به نوپا بودن تیمش گفت: تیم ما چند روزی است که خود را برای حضور در این مسابقات آماده کرده و در واقع با اجبار فدراسیون امارات در این مسابقات شرکت کردیم.
 
انور محمدعبداله سرمربی نماینده امارات در نشست خبری پس از بازی تیمش در مقابل تاسیسات دریایی که با شکستی سنگین خاتمه یافت اظهار کرد: تیم ما بسیار نوپا است و چند روزی است که تمرینات خود را برای حضور در این مسابقات شروع کرده است.ما در مقابل تیم ایران بازی کردیم، تیمی پرقدرت و ریشه دار که به خوبی می داند چگونه بازی کند.
 
وی در پاسخ به این سوال که روز گذشته گفته بودند سوپرایزی برای این دیدار دارند ؟ گفت: من گفتم همیشه جای شگفتی وجود دارد، در فوتبال و فوتسال همیشه شگفتی و اتفاقات غیر منتظره رخ می دهد. به عنوان مثال در رقابتهای جام ملتهای اروپا چنین چیزی رخ داد و موارد غیر قابل پیش بینی اتفاق افتاد.
 
وی در خصوص وضعیت تیمش تصریح کرد: تیم ما اصلا شرایط حضور در این مسابقات را نداشت و حتی خود من در مرخصی بودم و فدراسیون امارات ما را مجبور به حضور در این مسابقات کرد. نمی توان تیمی که افتخارات زیادی دارد و یکی از قدرتهای فوتسال در آسیا و جهان است را با کشوری که چند سال است پا به این رشته گذاشته است مقایسه کرد. بنابراین مقایسه فوتسال ایران و امارات درست نیست.
 
انور محمد در مورد تیم ایران نیز گفت: تیم تاسیسات در نظر میانگین سنی بالا هستند اما این مساله در قدرت و اجرای تکنیک آنها تاثیر منفی نداشته است و به خوبی توانستند از موقعیتهای خود استفاده و نتیجه دلخواهشان را کسب کنند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.