تاریخ: 2015-08-01 شناسه خبر: 5745

تیم فوتسال بانوان شهرداری سنندج قهرمان لیگ کردستان شد

فوتسال بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  در این دوره از مسابقات که پنجم تا نهم مرداد برگزار شد 9 تیم از باشگاه های استان در دو گروه به رقابت پرداختند که بعد از انجام بازی های گروهی از گروه یک، تیم شهرداری سنندج به همراه تیم استقلال دیوانداره و از گروه دوم دو تیم ناز پر کامیاران و شهرداری الف به مرحله بعد صعود کردند.

در مرحله نیمه نهایی تیم فوتسال شهرداری سنندج در یک بازی یکطرفه توانست با حساب پنج بر صفر بر تیم شهرداری سقز الف غلبه کند و به مسابقه فینال راه پیدا کرد.

در بازی بعدی مرحله نیمه نهایی دو تیم ناز پر کامیاران و استقلال دیونداره به مصاف هم رفتند که نماینده کامیاران توانست با شکست تیم استقلال دیوانداره به مسابقه پایانی این دوره از مسابقات راه پیدا کند.

در مسابقه فینال این مسابقات دو تیم شهرداری سنندج و ناز پر کامیاران به مصاف هم رفتند که تیم فوتسال بانوان شهرداری سنندج توانست با نتیجه 2 بر یک حریف خود را مغلوب کند و مقام قهرمانی لیگ باشگاه های استان را کسب نماید.

در دیدار رده بندی این دوره از مسابقات هم دو تیم شهرداری الف سقز و استقلال دیواندره به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده سقز توانست با حساب هفت بر صفر حریف خود را مغلوب نموده و مقام سوم این مسابقات را کسب کند.

تیم فوتسال بانوان شهرداری سنندج به همراه تیم ناز پر کامیاران توانسنتد جواز حضور در مسابقات لیگ دسته سه کشور را کسب نمایند.

بازیکنان تیم فوتسال بانوان شهرداری سنندج در این دوره از مسابقات را اسرین خالدی، سمیه کریمی، راشین حمیدی، دنیا پندار، آرزو نصرتی، مژگان خداکرمی، سمیه مصطفایی، سمیه مصطفی پور، دلنیا قادر نژاد، آرینا حبیبی، سرگل معمار، سوما سواری، شرافت محمدی تشکیل می دادند.

فاطمه صادقی مربی تیم و شرمین رحمتی به سرپرستی تیم شهرداری سنندج در این رقابت ها را برعهده داشتند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.