تاریخ: 2018-01-18 شناسه خبر: 57833

ذوب آهن قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال بانوان شد

ذوب آهن قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال بانوان شد

تیم ذوب آهن اصفهان با برتری مقابل بهنمیر مازندران به ششمین برد متوالی خود دست یافت و قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال بانوان شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، دیدارهای پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان امروز با دو دیدار پیگیری شد و تیم ذوب آهن اصفهان با کسب ششمین برد متوالی خود عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ برتر والیبال بانوان را کسب کرد.

ذوب‌آهنی‌ها امروز در آخرین بازی دور رفت رقابت‌ها در اصفهان میزبان بهنمیر مازندران بودند و توانستند با نتایج ۲۵_ ۲۱، ۲۵_۱۲ و ۲۵_ ۱۴ و مجموع ۳ بر صفر پیروز شوند و با ۱۷ امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر والیبال بانوان، نیم فصل نخست را با قهرمانی به پایان برسانند. تیم پیکان تهران جدی ترین رقیب ذوب آهن اصفهان نیز که هفته گذشته هر شش بازی خود را انجام داده بود با پنج پیروزی و تنها یک شکست مقابل ذوب آهن با ۱۶ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

در دیگر بازی هفته نیز دو تیم تهرانی سالوت و نماینده تهران در خانه والیبال به مصاف یکدیگر رفتند. سالوت در دو ست نخست بازی را خوب آغاز کرد و توانست با نتایج ۲۵_ ۱۷ و ۲۵_ ۱۲ پیروز شوند اما نماینده تهران در دو ست دیگر به خود آمد و توانست با ارائه یک بازی خوب دو ست سوم و چهارم را با نتایج مشابه ۲۵_۲۱ پیروز و کار را در ست شماری به تساوی بکشاند و نتیجه بازی به ست پنجم کشید، نماینده تهران این ست را نیز ۱۵_ ۱۰ پیروز شد تا بازی باخته را پیروز شود.

زینب گیوه، مائده برهانی و شکوفه صفری سه ملی پوش والیبال بانوان نیز با حضور در خانه والیبال تهران بازی دو تیم سالوت و نماینده تهران را تماشا کردند.

به این ترتیب رقابت‌های دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان به پایان رسید و تنها دو دیدار معوقه از دور رفت رقابت ها باقی ماند که روز یکشنبه اول بهمن ماه نخستین بازی بین دو تیم بهنمیر مازندران و نماینده تهران برگزار می‌شود. پنج بهمن ماه نیز یک بازی در خانه والیبال تهران بین دو تیم آبنوس و شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.

*نتایج کامل دیدارهای پایانی دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان:

ذوب آهن اصفهان ۳_ بهنمیر مازندران ۰
سالوت تهران ۲_ نماینده تهران ۳

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال بانوان در پایان دور رفت:

۱.ذوب آهن اصفهان با ۱۷ امتیاز
۲.پیکان تهران با ۱۶ امتیاز
۳. بهنمیرمازندران با ۹ امتیاز( یک بازی کم تر)
۴.نماینده تهران با ۸ امتیاز ( یک بازی کم تر)
۵. سالوت تهران با ۷ امتیاز
۶. آبنوس تهران بدون امتیاز( یک بازی کم تر)
۷. شهرداری تبریز بدون امتیاز ( یک بازی کم تر)

نتایج هفته ششم لیگ برتر والیبال بانوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *