تاریخ: 2015-08-01 شناسه خبر: 5823

کیف‌های متفاوت زنانه جودیت لیبر!

به گزارش سایت ورزش بانوان؛  هوادارانی که از طرح‌های معمولی و عامه‌پسند خسته شده‌اند و به دنبال تنوع در طرح و نقش کیف‌های دستی خود هستند. مدیران ارشد این برند نیز به خوبی به این مسئله آگاه هستند و به همین دلیل، فروش آنلاین و محدود محصولات خود را آغاز کرده‌اند.
مدل کیف زنانه
بازده قیمتی این مدل‌ها از 2هزار تا 3هزار دلار متغیر است. درادامه به مرور برترین طرح‌های این مجموعه محبوب می‌پردازیم.
اگر از ظاهر کلی  به نسبت متفاوت این مدل بگذریم، تقریبا هیچ تفاوتی میان آن با مدل‌های کلاسیک جودیت لیبر وجود ندارد. رنگ‌بندی شیک در کنار تنوع جالب توجه طرح‌ها سبب می‌شود تا این مدل 2هزار دلاری اولین انتخاب خیلی عظیمی از دوستداران مد و پوشاک باشد.
مدل کیف زنانه
به گزارش مدوپوشاک، اگر قصد دارید تا 500 دلار بیشتر هزینه کنید، انتخاب این مدل انتخاب بدی به نظر نمی‌رسد. وسواس خاص طراحان جودیت لیبر دراین مدل کاملا مشهود است و رنگ‌بندی آن نیز به خوبی با حال و هوای شاد فصل گرما هم‌خوانی دارد.
مدل کیف زنانه
طرح‌های عجیب و مفهومی این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. اگر شما هم از این دست دوستداران مد و فشن هستید، این کیف‌های تخم مرغی قطعا نظرتان را به خود جلب می‌کند. رنگ طلایی و طراحی لوکس این کیف‌ها سبب می‌شود تا این مدل با وجود طرح عجیب خود، شکلی لوکس داشته باشد.
مدل کیف زنانه
مجموعه جودیت لیبر شما بدون این مدل جذاب و البته جسورانه تکمیل نخواهد شد. درخشش کریستال‌ها در کنار طرح مفهومی این مدل سبب می‌شود تا آن را برای مخاطبان جوان‌تر پیشنهاد کنیم.

منبع:مدآنلاین

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.