تاریخ: 2018-02-01 شناسه خبر: 58314

نایب رئیس بسکتبال بانوان فدراسیون را ترک کرد/ فاطمه کرم زاده: بهتر است نباشم

نایب رئیس بسکتبال بانوان فدراسیون را ترک کرد/ فاطمه کرم زاده: بهتر است نباشم

صبح روز چهارشنبه فاطمه کرم‌زاده، نایب رئیس بسکتبال بانوان فدراسیون بسکتبال را بدون ارائه استعفای کتبی ترک کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از ایسنا، فاطمه کرم زاده نایب رئیس بسکتبال بانوان بدون استعفای کتبی فدراسیون بسکتبال را ترک کرد. کرم زاده در دوران محمود مشحون به عنوان نایب رئیس بخش بانوان انتخاب شد و حال با ریاست رامین طباطبایی فدراسیون بسکتبال را ترک کرد.

کرم زاده با اعلام خبر ترک فدراسیون بسکتبال بیان کرد: پس از اینکه مشحون از فدراسیون بسکتبال رفت، من نیز می‌خواستم فدراسیون را ترک کنم اما بنا به درخواست طباطبایی ماندم ولی با گذشت زمان دیدم که بهتر است حضور نداشته باشم.

او در پاسخ به این سوال که آیا استعفای خود را کتبا اعلام کرده گفت: خیر به صورت رسمی استعفای خود را اعلام نکرده‌ام و با تماس تلفنی ترک خود از فدراسیون بسکتبال اعلام کردم.

کرم زاده در پاسخ به این سوال که شنیده‌ها حاکی از این است به دلیل انتخاب نایب رییس جدید از سوی فریبا محمدیان تصمیم به ترک فدراسیون گرفته است یا خیر گفت: خیر، من چنین چیزی را نشنیده‌ام و بنا به تصمیم خودم ترجیح دادم که در فدراسیون نباشم چرا که من ۴۰ سال کار مدیریتی انجام دادم و هیچ گاه پست و مقام برایم اهمیتی نداشته است و هرجا که بوده‌ام با اقتدار به کار خود ادامه داده‌ام اما در این شرایط تصمیم گرفتم که بهتر است در فدراسیون بسکتبال نباشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *