تاریخ: 2018-02-06 شناسه خبر: 58564

بازیکن تیم بسکتبال بانوان ساسان کرمان؛

شادی عبدالوند: یار خارجی، فشار را از روی دوشم برداشت

شادی عبدالوند

بازیکن تیم بسکتبال بانوان ساسان کرمان اعتقاد دارد در مرحله پلی آف با آمدن بازیکن خارجی، بار تیم از روی دوش او برداشته شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، شادی عبدالوند در گفتگویی درباره وضعیت تیم ساسان کرمان توضیح داد: لیگ را با بازیکنانی شروع کردیم که از دسته یک آمده بودند و در ابتدا کار خیلی سخت بود. مربی خیلی خوبی داریم که در این شرایط به تیم کمک کرد، از طرفی در مرحله پلی آف بازیکن خارجی به ترکیب تیم اضافه شد که کمی فشار را از روی دوش من برداشت.

وی درباره آمار امسال خود گفت: آمار بازی ام هر سال به همین شکل است. اتفاقی که امسال افتاد، در یک بازی آمار تریپل دبل (سه شاخص آماری دو رقمی) در یک بازی مرحله مقدماتی داشتم که تا به حال در لیگ بانوان اتفاق نیفتاده بود. با دو ریباند دیگر به رکورد چهار شاخص آماری دورقمی می‌رسیدیم که آن هم بی سابقه بود.

آمار برای همه بازیکنان مهم است

عبدالوند در پاسخ به اینکه آیا در مسابقات لیگ به دنبال ثبت این آمار است؟ افزود: صد در صد همیشه آمار و بازی انفرادی برای بازیکنان مهم است؛ اما قبل از آن بازی تیمی اهمیت دارد. آمار انفرادی بخشی از بازی است و فراتر از آن همیشه می‌خواهم در جریان بازی از خودم راضی باشم.

بازیکن تیم ساسان کرمان مهمترین ویژگی لیگ امسال را کم شدن تعداد اسپانسر‌ها دانست و گفت: وقتی حامیان مالی کم باشند، بازیکنان هم پخش نمی‌شوند. پارسال قانونی داشتیم که بازیکنان ملی باید در بین تیم‌ها پخش می‌شدند، امسال این قانون برداشته شد و بازیکنان ملی بیشتر در یکی دو تیم جای گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *