تاریخ: 2018-02-19 شناسه خبر: 58886

هندبال بانوان غرب آسیا؛ شهید چمران لارستان صدرنشین شد

تیم هندبال زنان شهید چمران لارستان با سومین پیروزی پیاپی در دومین دوره رقابت های هندبال بانوان غرب آسیا ، صدرنشین این رقابت ها شد.

تیم شهید چمران لارستان با سومین پیروزی پیاپی در دومین دوره رقابت های هندبال بانوان غرب آسیا، صدرنشین این رقابت ها شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، در ادامه رقابت‌های هندبال بانوان غرب آسیا ، که به میزبانی کشور اردن در حال برگزاری است، تیم شهید چمران شامگاه یکشنبه در دیدار با نماینده قطر با ارایه یک بازی بسیار خوب حریف مطرح خود در ورزش هندبال بانوان را با اختلاف زیاد از پیش رو برداشت و شایستگی خود را برای کسب عنوان قهرمانی نشان داد.

نمایند ایران برابر تیم قطر در نیمه نخست با برتری قاطع و با نتیجه ۱۶ برهفت این تیم را مغلوب کرد تا با خیالی راحت به نیمه دوم برود.

در نیمه دوم نیز باز هم برتری از آن شاگردان نشمین شافعیان سرمربی تیم شهید چمران بود و اجازه ندادند حریف در این نیمه به گل برسد و در نهایت با اختلاف زیاد با نتیجه ۳۸ بر ۱۶ تیم قطر را شکست دادند.

تیم شهید چمران با وجود اینکه ۲ بازی دیگر را پیش رو دارد هم اینک یکی از سکوی اول تا سوم را برای خود قطعی کرده است و برای کسب عنوان قهرمانی نیاز به پیروزی در ۲ بازی باقیمانده دارد.

تیم شهید چمران که عنوان چهارم رقابت های باشگاه های آسیا را در کارنامه دارد در ۲ بازی قبلی خود به ترتیب با نتیجه ۴۳ بر هشت و ۲۹ بر ۱۹ تیم های عراق و لبنان را شکست داده بود.

تیم شهید چمران در چهارمین دیدار خود شامگاه دوشنبه سی ام بهمن ماه به مصاف تیم اردن میزبان این رقابت ها خواهد رفت و آخرین بازی خود هم دوم اسفند ماه برابر سوریه انجام خواهد داد.

تیم های اردن، قطر، سوریه، لبنان، عراق و ایران در رقابت های غرب آسیا به میزبانی کشور اردن حضور دارند و به صورت دوره ای با هم بازی می کنند.

رقابت های هندبال بانوان غرب آسیا دوم اسفند ماه ۹۶ با تعیین تیم های برتر پایان می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *