تاریخ: 2018-02-28 شناسه خبر: 59121

بانوی قایقران و قهرمان روئینگ آسیا؛

نازنین ملایی: این روزها بیشتر از قبل تمرین می‌کنم

نازنین ملایی قایقرانی

نازنین ملایی عنوان کرد: س از قهرمانی آسیا در تایلند با یک level بالاتر از سال گذشته تمرینات را شروع کردم. ساعت و میزان تمریناتم هم نسبت به سال گذشته بیشتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، نازنین ملایی متولد ۸ بهمن ۱۳۷۰ قایقران روئینگ زن اهل ایران است. بانوی جوان اهل انزلی تا ۱۵ ، ۱۶ سالگی دو و میدانی و بسکتبال را به‌صورت تخصصی دنبال می‌کرده اما پروژه استعدادیابی نیکلا، مربی فرانسوی آن زمان قایقرانی، پای نازنین را از خشکی به آب، ‌باز کرد. ملایی از سال ۱۳۸۵ فعالیت رشته روئینگ را بصورت حرفه‌ای آغاز کرده و پس از گذشت یک سال به عضویت تیم ملی قایقرانی ایران در آمد. وی توانست در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ به میزبانی کره جنوبی، اینچئون به همراه سولماز عباسی، حمیرا برزگر و مهسا جاور در ماده چهار نفره جفت پاروی سبک‌وزن بانوان، به جایگاه سوم و نشان برنز بازی‌ها دست یابد.

نازنین ملایی

نازنین ملایی بانوی قایقران کشورمان که قهرمان روئینگ آسیا است در خصوص آخرین وضعیت تمرینات و مسابقات پیش روی خود به المپیک ایران گفت: پس از قهرمانی آسیا در تایلند با یک level بالاتر از سال گذشته تمرینات را شروع کردم. سعی کردم بتوانم سطح آمادگیم را نسبت به زمان مشابه سال گذشته بالاتر ببرم. اکنون تقریبا حدود ۷۰ درصد آمادگی را دارم و با یک برنامه مشخص و هدفمند سعی می‌کنم تا بتوانم سطح آمادگیم را به ۱۰۰ درصد برسانم.

وی ادامه داد: ساعت و میزان تمریناتم هم نسبت به سال گذشته بیشتر شده است. هر روز ۴ ساعت و نیم تا ۵ ساعت تمرین مفید با حداقل استراحت و خیلی فشرده دارم. در تلاش هستم تا به سمت جلو پیش بروم و اکنون تقریبا ۷ روز هفته را تمرین دارم.

دستان نازنین ملایی قهرمان روئینگ آسیا که برای مسابقات قایقرانی پیش روی به سختی مشغول تمرینات است:

دستان نازنین ملایی قهرمان روئینگ آسیا که برای مسابقات قایقرانی پیش روی به سختی مشغول تمرینات است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *