تاریخ: 2018-03-01 شناسه خبر: 59134

آغاز رقابتهای SHEBELIEVES CUP از اول مارچ؛

برنامه مسابقات فوتبال چهارجانبه زنان ۲۰۱۸ SHEBELIEVES CUP

برنامه مسابقات فوتبال چهارجانبه زنان ۲۰۱۸ SHEBELIEVES CUP

مسابقات فوتبال چهارجانبه زنان، با عنوان جام 2018 کمپین او باور دارد ( 2018 SHEBELIEVES CUP )، از روز پنجشنبه یکم مارس ( 10 تا 16 اسفندماه ) در آمریکا برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، این رقابت‌های فوتبال چهارجانبه زنان سال ۲۰۱۶ برای نخستین بار و با هدف بالا بردن اعتماد به نفس زنان کلید خورد. تیم‌های فوتبال زنان ایالات متحده آمریکا، انگلستان، فرانسه و آلمان به عنوان چهار تیم برتر رنکینگ جهانی فیفا در این مسابقات شرکت می‌کنند. از این رو این رویداد ورزشی با حضور بهترین‌های فوتبال زنان جهان بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود.

دلیل نامگذاری این مسابقات با عنوان ” او باور دارد ” ( SHEBELIEVES CUP ) ایجاد نوعی باور و اعتماد به نفس در زنان سراسر دنیا برای رسیدن به اهداف و رویاهایی است که در سر می‎پرورانند تا با الگو قرار دادن زنان فوتبالیست با خودباوری بیشتری برای تحقق رویاهایشان و رسیدن به آن ها تلاش کنند.

در راستای کمپین shebelieves (او باور دارد)، کمپینی که با هدف ترغیب دختران و زنان جوان برای تشویق به خودباوری و به سرانجام رساندن اهداف و رویاهای ورزشی و غیر ورزشیشان از سال ۲۰۱۵ در آمریکا به راه افتاد، هر ساله در آستانه روز جهانی زن (march 8) جامی برگزار خواهد شد تا برترین تیم‌های جهان به رقابت بپردازند، امسال نیز امریکا از اول تا ۷ مارچ این رقابت‌ها را میزبانی خواهد کرد. در این رقابت‌ها چهار تیم برتر دنیا امریکا، آلمان، انگلیس و فرانسه که به ترتیب رتبه اول، دوم، سوم و ششم جدول رنکینگ فیفا را دارند به رقابت خواهند پرداخت.

سال ۲۰۱۶ که اولین دور این رقابت‌ها بود آمریکا و سال گذشته فرانسه توانستند عنوان قهرمانی را کسب کنند.

برنامه مسابقات فوتبال چهارجانبه زنان ، با عنوان جام ۲۰۱۸ کمپین ” او باور دارد ” ( ۲۰۱۷ SHEBELIEVES CUP )، به شرح زیر است:

یکم مارس: فرانسه – انگلستان ، آمریکا – آلمان ( ورزشگاه کلمبوس کرو در شهر کلمبوس ایالت اوهایو )
چهارم مارس: آمریکا – فرانسه ، انگلستان – آلمان ( ورزشگاه ردبول آرنا در نیوجرسی حوالی شهر نیویورک )
هفتم مارس: آلمان – فرانسه ، آمریکا – انگلستان ( ورزشگاه اورلاندو واقع در شهر فلوریدا )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *