تاریخ: 2018-05-10 شناسه خبر: 59607

رقابت‌های قهرمانی فوتسال بانوان آسیا

تیم ملی فوتسال بانوان ایران فینالیست شد

تیم ملی فوتسال بانوان ایران فینالیست شد

تیم ملی فوتسال بانوان ایران در دیدار نیمه نهایی با نتیجه 5 بر 0 تیم ویتنام را شکست داد و به فینال رقابت های قهرمانی فوتسال بانوان آسیا راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ دیدار تیم های ملی فوتسال بانوان ایران و ویتنام در مرحله نیمه نهایی از ساعت ۱۵ به وقت محلی و ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه Indoor Humak در حالی آغاز شد که شاگردان مظفر با آغاز نیمه نخست با شروع طوفانی ضربات پی در پی بر دروازه حریف وارد کردند تا در دقیقه ۵  بازی، آرزو صدقیانی زاده اولین گل ایران را به ثمر رساند.
حملات ملی پوشان ایران یکی پس از دیگری ادامه داشت تا فاطمه اعتدادی در دقیقه ۱۰ گل دوم ایران را وارد دروازه حریف کرد.
سارا شیربیگی در دقیقه ۱۴ بازی سومین گل ایران را به ثمر رساند.
شوت تماشایی فهیمه زارعی در دقیقه ۱۶ بازی وارد دروازه حریف شد تا نتیجه نیمه اول ۴ بر صفر به سود ملی پوشان ایران به پایان برسد.
با آغاز نیمه دوم حملات بازیکنان ویتنام ادامه داشت اما درخشش فرزانه توسلی، دروازه بان ایران و تلاش بازیکنان تیم ملی باعث شد تا حملات این تیم بدون ثمر بماند.
تیم ویتنام در نیمه دوم به بازی پاورپلی ( ۵ بازیکن بدون حضور دروازه بان) روی آورد تا شاید با حملات پی در پی و حضور ۵ بازیکن بتواند گل های خورده را جبران کند.
ملی پوشان ایران در نیمه دوم با حملات مداوم تواسنتد در دقیقه ۳۸ بازی با شوت تماشایی فاطمه اعتدادی،پنجمین گل ایران را وارد دروازه ویتنام کنند.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران فینالیست شد

گفتنی است، علی کفاشیان، رئیس کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه دکتر لیلا صوفی زاده این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

بیش از ۱۲۰ تماشاگر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
همچنین مسئولین سفارت ایران در تایلند به همراه خانواده های خود با حضور در ورزشگاه، نظاره گر بازی بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *